سرویس فناوري بي سيم ثابت ۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱ : ۳۸ شماره: 13839
دستاوردهای مبین‌نت در اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE
شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن extended Global Platform XGP و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.

وایمکس نیوز- در این مراسم سه روزه، در قالب کارگاه‌های تخصصی به بررسی اقدامات صورت گرفته در انجمن جهانی TD-LTE GTI، بررسی برنامه‌های اپراتورهای باند فرکانسی 3?5 گیگاهرتز برای حرکت به سمت 5G، بررسی 4G و 5G به عنوان محور اصلی این اجلاس پرداخته شد. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان یکی از اعضای انجمن GTI و همچنین ارائه‌دهنده خدمات TD-LTEدر باند فرکانسی  مذکور، در جلسات مربوط به مرور عملکرد و نقشه آینده اپراتورهای LTE حضور داشت.

در بخش کارگاهی؛ “ساسان کمیلی‌زاده” معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت در خصوص وضعیت فعلی صنعت ارتباطات باندپهن ایران، شرایط توسعه‌ شبکه مبین‌نت بر روی باند فرکانسی 3?5 گیگاهرتز را برای حاضرین تشریح کرد. مطالب مطرح شده توسط نماینده مبین‌نت در کنار معرفی دستاوردها و مزایای شبکه LTE مبین‌نت مورد استقبال مقامات ارشد حاضر در مجمع قرار گرفت.

پیش از این سخنرانی؛ معاون فنی اپراتور لینکرن ایتالیا و معاونان فنی دو اپراتور ژاپنی KDDI و NTT DoCoMo در خصوص راه‌های به‌کارگیری و توسعه طیف فرکانسی 3?5 گیگاهرتز در فناوری TD-LTE سخنرانی کرده بودند.

لازم به ذکر است انجمن XGP یک نهاد غیرانتفاعی بین‌المللی با هدف استاندارد سازی و بهبود ویژگی‌های بستر نرم‌افزاری جهانی درحال ارتقاء بوده که در برگزاری این اجلاس به ‌صورت مشترک با  GTI (انجمن جهانی TD-LTE) همکاری کرده است.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 13839
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي