سرویس اپراتورها ۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۲۰ : ۱۸ شماره: 14741
توضيح ايرانسل درباره يک خبر
بنا بر اعلام اپراتور دوم تلفن همراه، ملاک در اعمال تعرفه ترجيحي کاهشي براي سايت‌هاي داخلي، فهرست IPهاي اعلام شده توسط رگولاتوري است و تغيير در آن‌ها و يا استفاده از هر نرم‌افزاري که اين IPها را تغيير دهد، شناسايي سايت داخلي را براي استفاده از تعرفه کاهشي غيرممکن مي‌کند.

وايمکس نيوز- ايرانسل در پاسخ به خبر منتشر شده با عنوان «بررسي تصميم اخير ايرانسل در مجلس» و با توجه به ابهامات بوجود آمده براي کاربران حوزه اينترنت کشور  توضيحاتي ارايه کرد:

1- تعرفه‌هاي اينترنت ايرانسل اعم از تعرفه‌ آزاد و بسته‌ها براي کليه کاربران يکسان اعمال مي‌شود و تفاوتي بين نوع به کارگيري و به کارگيرنده نيست. لذا استفاده از نرم افزارهاي تغييردهنده IP به هيچ عنوان موجب افزايش هزينه اينترنت کاربر نخواهد شد.
2- در حال حاضر تعرفه‌هاي اينترنت ايرانسل براساس کف تعرفه اينترنت ابلاغي توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي محاسبه و اعلام شده است.
3-  ملاک و معيار در اعمال تعرفه ترجيحي کاهشي براي سايت‌هاي داخلي، فهرست IP هاي اعلام شده توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي است. هرگونه تغييري در اين IP ها و يا استفاده از هر نرم‌افزاري که اين IP ها را تغيير دهد، عملاً شناسايي سايت داخلي را براي استفاده از تعرفه کاهشي غيرممکن مي‌کند.
4-  نحوه‌ي اجراي تعرفه کاهشي توضيح داده شده در بند 3 براي تمامي اپراتورها و حوزه اينترنت کشور يکسان است و همه به يک نحو عمل مي‌کنند.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 14741
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي