سرویس ICT بين الملل ۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۳ : ۳۴ شماره: 14902
در ديدار واعظي با دبيرکل اتحاديه جهاني مخابرات چه گذشت؟
دبيرکل اتحاديه جهاني مخابرات در ديدار با دکتر واعظي با اشاره به برگزاري کنفرانس WTDC در سال جاري گفت: ايران مي تواند در اين کنفرانس نقش موثر و فعال داشته باشد.

وايمکس نيوز- وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات که به سوييس سفر کرده است، با دبير کل اتحاديه جهاني مخابرات ديدار و گفت‌وگو کرد.
واعظي با اشاره به سابقه عضويت ايران در اتحاديه و مشارکت فعال در امور مختلف اظهار اميدواري کرد که با توجه به ظرفيت هاي نيروي انساني متخصص و علاقمند اين حوزه در  ايران زمينه همکاري آنان فراهم شود.
وي در ادامه با اشاره به وجود دانشکده پست و مخابرات ايران، براي اجراي دوره هاي آموزش تخصصي ICT براي کشورهاي آسيا، اقيانوسيه اعلام آمادگي کرد.
واعظي همچنين با برشمردن مشارکت فعال جمهوري اسلامي ايران در گردهمايي مطالعاتي بخش توسعه ارتباطات ITU بر تداوم اين نقش تاکيد کرد.
در اين ديدار دبير کل اتحاديه جهاني ارتباطات راه دور نيز از حضور فعال، موثر  و راهگشايي جمهوري اسلامي ايران در اجلاس هاي  مختلف اتحاديه، تشکر کرد.
هولين ژائو همچنين با اشاره به برگزاري کنفرانس جهاني توسعه ارتباطات ( WTDC ) در سال جاري ابراز اميدواري کرد که ايران  بتواند نقش فعالي و موثري در اين کنفراس داشته باشد و حضور موثري در فعاليت هاي سال آتي اجلاس وزاري  اين اتحاديه داشته باشد.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 14902
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي