سرویس ICT بين الملل ۱۳۹۶/۴/۹ - ۱۶ : ۲۱ شماره: 14952
پُرمصرف‌ترين کاربران اينترنتي در جهان
نتايج يک مطالعه آشکار ساخت که بيش از يک سوم نوجوانان ?? ساله‌ي انگليسي "کاربران پرمصرف اينترنت" محسوب مي‌شوند به طوري که حداقل شش ساعت در روز آنلاين هستند و اين آمار بيش از ساير همسالان آنها در تمام ?? کشور عضو "سازمان همکاري اقتصادي و توسعه" به استثناي شيلي است.

وايمکس نيوز- در اين گزارش که از سوي "اتاق فکر انستيتو سياست‌گذاري آموزشي" (EPI) ارائه شده آمده است: تنها کشور عضو اين سازمان که بالاترين سطح استفاده از اينترنت را پس از انگليس دارد، شيلي است.

به نوشته گاردين، در اين گزارش هشدار داده شده که استفاده زياد و کنترل نشده کودکان و نوجوانان از اينترنت مي‌تواند پيامدهاي مضر و مخرب داشته باشد.

از جمله اينکه سلامت اين کودکان و نوجوانان در نتيجه استفاده زياد از اينترنت و شبکه‌هاي اجتماعي بيشتر به خطر مي‌افتد و البته اين کودکان بيشتر رفتارهاي خشونت آميز از خود بروز مي‌دهند.

اين گزارش همچنين مي‌افزايد: سن کودکان انگليسي وقتي براي اولين بار از اينترنت استفاده مي‌کنند جوان‌تر از استانداردهاي بين‌المللي است. به طوري که کودکان در اين کشور در حالي براي نخستين بار کاربر اينترنتي مي‌شوند که تنها 6 سال دارند يا حتي کوچکتر هستند و اين سن از ميانگين "سن شروع استفاده از اينترنت" در کشورهاي عضو سازمان همکاري اقتصادي و توسعه کمتر است.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 14952
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي