سرویس اپراتورها ۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۳ : ۱۴ شماره: 15102
کاهش تعرفه ارتباطی حجاج/ ۵۴۹ تومان به ازای هر دقیقه
تعرفه مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکان همراه اول در کشور عربستان کاهش یافت.

وایمکس نیوز - اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد با آغاز مراسم حج تمتع، از روز یکشنبه 8 مرداد در عربستان، تعرفه مکالمه 72 درصد و تعرفه پیامک و اینترنت همراه برای حجاج همراه اول تا 92 درصد کاهش یافت.

در این طرح تعرفه مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران و همچنین اینترنت همراه و پیامک‌های ارسالی کاهش یافته است. بدین ترتیب تعرفه مکالمات داخلی و با ایران به ازای هر دقیقه از 2000 تومان به 549 تومان و مکالمه دریافتی از 2000 تومان به 649 تومان رسیده است.

همچنین تعرفه ارسال پیامک از 2000 تومان به 149 تومان کاهش یافته و دریافت پیامک در کشور عربستان همچون گذشته رایگان است. تعرفه هر مگابایت اینترنت همراه نیز با 92 درصد تخفیف، از 2000 تومان به 149 تومان رسیده است.

بنا براعلام، بسته‌های اینترنتی همراه اول در هنگام استفاده از سرویس رومینگ بین‌الملل غیرقابل استفاده بوده و هزینه اینترنت با تعرفه آزاد و بر اساس مگابایت محاسبه می‌شود. بنابراین کاربران در صورت عدم تمایل به استفاده از اینترنت گوشی، باید گزینه «دیتا رومینگ» گوشی خود را غیرفعال کنند.

همچنین سرویس رومینگ بین‌الملل اپراتور اول از طریق 270 اپراتور در 112کشور قابل استفاده است و مشترکان همراه اول می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تعرفه‌ای رومینگ بین‌الملل، به پرتال این اپراتور مراجعه و یا نام کشور موردنظر را به شماره 8070 پیامک کنند.

منبع : ایسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15102
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي