سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۹ : ۵۷ شماره: 15279
گوگل هدفون هوشمند مي‌سازد
گوگل به جمع شرکت‌هايي پيوسته که در زمينه توليد محصولات هوشمند تجاري فعال شده‌اند و در همين راستا قصد توليد يک هدفون هوشمند را دارد.

وايمکس نيوز- به نقل از انگجت، اين شرکت در رقابت با ايرپاد شرکت اپل و Bragi Dash درصدد توليد يک هدفون هوشمند با امکانات منحصربه فرد است.

اولين سرنخ ها در مورد توليد يک هدفون هوشمند توسط گوگل از تغييرات جديد در app گوگل نشات مي گيرد. ظاهرا اين هدفون به گونه اي طراحي شده که از برنامه Google Assistant براي تسهيل کنترل فيزيکي هدفون کمک مي گيرد.

ازاين هدفون مي توان هم براي گوش کردن به موسيقي و هم براي دريافت اطلاعات مربوط به notification هاي گوشي و پاسخ به آنها با استفاده از صداي کاربر استفاده کرد. بنابراين افرادي که هدفون ياد شده را بر روي سر خود بگذارند نيازي به لمس گوشي براي پاسخ دادن ندارند.

هنوز جزئيات بيشتري در مورد امکانات اين هدفون فاش نشده، اما ظاهرا دکمه دسترسي به امکانات Google Assistant در سمت چپ اين هدفون تعبيه شده است که نشان مي دهد هدفون ياد شده کل گوش را مي پوشاند.

اطلاعات چنداني در مورد امکانات سخت افزاري هدفون ياد شده در دسترس نيست. اما پيش بيني مي شود اين هدفون با مجموعه گوشي هاي پيکسل گوگل هم سازگاري داشته باشد. خود اين شرکت اطلاعات منتشر شده در اين زمينه را رد يا تاييد نکرده است.

منبع:فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15279
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي