سرویس اپراتورها ۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۱ : ۵۱ شماره: 15348
راه‌اندازي شبکه مخابراتي فوق سريع در چين
? اپراتور مخابراتي اريکسون و چاينا يونيکام شبکه پرسرعت مخابراتي Gigabit LTE را راه‌اندازي کرده‌اند که تجربه‌ ارتباطي بي سابقه‌اي را براي مشترکان تلفن همراه به ارمغان مي‌آورد.

وايمکس نيوز- به نقل از اسين ايج، با راه اندازي تجاري اين شبکه پرسرعت مشترکان مي توانند به خدمات تفريحي و چند رسانه اي با سرعت بالا دسترسي داشته باشند. افزايش فوق العاده سرعت اينترنت از جمله مزاياي بهره گيري از اين خدمات است.

به روزرساني فني Gigabit LTE توسط اريکسون صورت گرفته و هدف از راه اندازي شبکه ياد شده ارتقاي تجربه کاربري افراد و جلب رضايت مردم چين عنوان شده است.

در حالي که تا پيش از اين دسترسي به خدمات اينترنت پرسرعت و سرويس هاي داده در زمان مسافرت با ترن ها و قطارهاي پرسرعت ممکن نبود، به روزرساني ياد شده استفاده از خدمات نسل چهارم مخابراتي را در حين سفر با سرعت بالا ممکن مي کند.

همچنين مشاهده ويدئو با کيفيت بالا از طريق اين شبکه ها امکان پذير خواهد بود. راه اندازي اين شبکه جديد از طريق ترکيب سه استاندارد eMBMS، HEVC (H.265)  و  MPEG DASH صورت گرفته است.

با توجه به اينکه سرعت شبکه ياد شده به يک گيگابيت در ثانيه مي رسد با استفاده از آن مي توان در کمتر از 13 ثانيه يک فيلم سينمايي را با کيفيت 1080 پيکسل بارگذاري کرد.

منبع:فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15348
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي