سرویس ICT بين الملل ۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۹ : ۱۳ شماره: 15566
در لاهه انجام شد شرکت هيات ايران در همايش بين‌المللي مقابله با جرائم رايانه‌اي
پنجمين همايش بين‌المللي مقابله با جرايم رايانه‌اي به ابتکار پليس بين‌الملل (اينترپل) و پليس اروپائي(يوروپل ) در مقر يوروپل واقع در شهر لاهه هلند برگزارشد.

وايمکس نيوز- هيات  ايران به سرپرستي حسين رمضاني معاون امور بين الملل و حقوقي پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات کشورمان (فتا) در اين همايش حضور پيدا کردند.

هيات ايراني ضمن شرکت در اين نشست و کارگروه‌هاي جانبي  و نيز گفت‌وگو با همتايان شرکت کننده از ديگر کشورها ، نمايندگان شرکت‌ها و نهادهاي انتظامي و رايانه‌اي ، آخرين تجارب علمي، فني و حقوقي کشورمان در خصوص مقابله با جرائم رايانه اي را مطرح کرده و در خصوص  چالش هاي موجود و نيز آخرين پيشرفت هاي مربوط به کشف و مقابله با انواع جرايم رايانه‌اي به تبادل نظر پرداختند.

در اين همايش که از  سال 2013  به طور سالانه برگزار مي‌شود، نمايندگان نهادهاي انتظامي ، آکادميک و مطالعاتي و شرکت هاي تخصصي برنامه ساز حضور  پيدا مي کنند.

همايش امسال که با عنوان " همبستگي فعال براي امنيت بيشتر فضاي رايانه‌اي" برگزار شد بر موضوعاتي  چون؛ تهديدات سال2017، سرمايه گذاري براي فضاي امن، چالش هاي نوظهور، بازار تارنماهاي تاريک  تمرکز داشت و سخنرانان دانش و تجارب خود را در اين زمينه ها ارائه کردند.

هيات ايراني شرکت کننده در اين نشست همچنين در حاشيه برگزاري اجلاس در محل سفارت با عليرضا جهانگيري سفير ايران ديدار و گفت‌وگو کرد.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15566
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي