سرویس دولت الکترونيک ۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۲ : ۳۴ شماره: 15627
راه‌اندازي نخستين مرکز آي ايکس کشور در اصفهان
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان اصفهان با اشاره به راه‌اندازي نخستين مرکز IX کشور در اصفهان، گفت: دولت الکترونيک هنوز به صورت کامل در استان اصفهان محقق نشده است.

وايمکس نيوز- جعفر مطلب‌زاده امروز (دوشنبه) در نشست خبري بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي کامپيوتر و اتوماسيون اداري اصفهان در جمع خبرنگاران، با بيان اينکه دولت از اين حوزه حمايت مي‌کند، اظهار کرد: در اين دوره از نمايشگاه سعي شده تا از شرکت‌هاي خارجي براي ارتقا فضاي نمايشگاهي دعوت شود.

وي با بيان اينکه دولت الکترونيک به دو بخش خدمات دستگاه‌ها به مردم و خدمات درون بخشي دستگاه‌ها تقسيم مي‌شود، افزود: در اين نمايشگاه شرکت‌هاي داخلي توليدات خود را عرضه مي‌کنند، اما در سطح شهر واحدها اين حوزه توليدات خارجي را به فروش مي‌رسانند که ممکن است براي افراد جذابيت بيشتري داشته باشد.

مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان اصفهان با بيان اينکه خدمات مورد نياز براي ارائه به مردم شناسايي شده است، تصريح کرد: اين خدمات در قالب وب‌ سايت‌هاي نهادهاي دولتي و خدمات مورد نياز آنها در دسترس مردم قرار مي‌گيرد و البته اميدواريم خدمات بين دستگاهي نيز کامل شود.

مطلب‌زاده اضافه کرد: در حال حاضر 11 دستگاه به مرکز تبادل اطلاعات متصل هستند و اميدواريم در اصفهان نيز دستگاه‌ها از اين مساله عقب نيفتند. دولت الکترونيک هنوز به طور کامل در استان اصفهان محقق نشده است، اما با پيگيري‌هاي انجام شده به سمت اجراي آن در حرکت هستيم.

وي گفت: اينترنت موبايل جاي خود را در ميان مردم باز کرده است و اپراتورهاي موبايل خدمات و سرويس‌هاي مختلفي را به مردم ارايه مي‌دهند.

مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان اصفهان اظهار کرد: مسئولان ارشد استان به تحقق دولت الکترونيک نگاه ايده آلي دارند و مديريت استان در اين خصوص به جد دنبال اجرايي شدن کامل دولت الکترونيک است.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15627
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي