سرویس دولت الکترونيک ۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۱۲ شماره: 15629
توسعه دولت الکترونیک یکی از مطالبات اصلی رئیس‌جمهور
رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور گفت: دکتر روحانی بر نهایی‌شدن طرح دولت الکترونیک در دولت دوازدهم تاکید ویژه دارند.

وایمکس نیوز- امیر شجاعان در نشست مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات استان سمنان اظهار کرد: توسعه دولت الکترونیک یکی از مطالبات اصلی رئیس‌جمهور است و بر ضرورت اجرایی کردن آن در این دولت اصرار دارد.

وی با بیان اینکه بحث توسعه الکترونیک در افزایش شفافیت و کاهش فساد اداری بسیار موثر است افزود: رئیس‌جمهور تاکید دارند دولت الکترونیک در همین دولت، به جایگاه اصلی خود برسد.

رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور با تاکید بر لزوم توجه به توسعه بخش خصوصی خاطرنشان کرد: دنیا به سرعت درحال حرکت است و ما باید با استفاده از ظرفیت‌های خوب کشور و استان، سرعت خدمت‌رسانی به مردم را بالا ببریم.

وی بااشاره به عملکرد خوب استان سمنان در طرح توسعه دولت الکترونیک اضافه کرد: استان سمنان در ارزیابی‌های وزارت کشور به عنوان استان برتر در حوزه انتخابات تمام الکترونیک انتخاب شده است.

شجاعیان با بیان اینکه استان سمنان ظرفیت توسعه الکترونیک را دارد خاطرنشان کرد: استان سمنان به واسطه زیرساخت‌های مختلف و بهره‌مندی از توانمندی انسانی و زیرساختی این توان را دارد که بسیاری از طرح‌های پایلوت ملی را در آن اجرایی کنیم.

رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور از آمادگی این مرکز برای همکاری در تکمیل و توسعه طرح دولت الکترونیک دراستان خبر داد.

منبع:ایسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15629
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي