سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۳ شماره: 15632
نسخه تجاري برنامه واتس اپ عرضه مي‌شود
نسخه تجاري برنامه گپ واتس اپ که توسط اين شرکت تهيه شده به زودي براي بارگذاري عرضه مي‌شود و آزمايش‌هاي اوليه نيز بر روي آن با موفقيت صورت گرفته است.

وايمکس نيوز- از مدتها قبل اعلام شده بود نسخه تجاري برنامه واتس اپ براي کسب و کارهاي کوچک عرضه خواهد شد و حالا اين برنامه با عنوان رسمي WhatsApp for Business اماده عرضه شده است.

اين برنامه را مي توان متناسب با نوع فعاليت هاي هر کسب و کار به شيوه متفاوتي فعال کرد و از امکانات آن براي پيشبرد اقدامات حرفه اي بهره گرفت. اگر فردي بخواهد از اين برنامه تنها براي برقراري تماس هاي تجاري استفاده کند، بايد صرفا يک حساب کاربري عادي در برنامه مذکور ايجاد کرده و فهرست تماس خود را به محيط اين برنامه منتقل کند.

اما اگر کاربر بخواهد هم امور شخصي و هم امور حرفه اي را از طريق اين برنامه انجام دهد بايد دو شماره همراه در برنامه يادشده ثبت کند و نمي توان هر دو حساب شخصي و حرفه اي را با يک شماره در محيط اين برنامه ثبت کرد.

صاحبان مشاغل همچنين مي توانند با استفاده از خطوط ثابت نيز از برنامه يادشده استفاده کنند. قرار است ديگر ويژگي هاي اين برنامه همزمان با عرضه آن اعلام شود.

منبع:فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15632
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي