سرویس کسب و کار ۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۸ شماره: 15633
حفاظت از اعتماد عمومي بايد اولويت کسب‌وکارها باشد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه استقبال مردم از خدمات آنلاين نشان‌دهنده فضاي مساعد رشد کسب‌وکارهاي آنلاين است، حفاظت از سرمايه اعتماد عمومي و لحاظ کردن روال‌هاي قانوني براي به خدمت گرفتن افراد مناسب را اولويت کسب‌وکارهاي نوپا دانست.

وايمکس نيوز- محمدجواد آذري جهرمي در صفحه اينستاگرام خود با اشاره به انتشار خبري مربوط به مزاحمت ايجادشده براي يکي از مسافران يک شرکت تاکسي‌ياب آنلاين نوشت: خبر مربوط به آزار مسافر يکي از سرويس‌دهندگان تاکسي آنلاين تاسف‌برانگيز است. طبيعتا تا مشخص شدن وضعيت پرونده،   قضاوت درباره جزييات آن صحيح نيست. اما نکته مهم اين است که کسب‌وکارهاي نوپاي اين عرصه فرصت مناسبي براي بهبود فضاي نامناسب حمل ونقل شهري دارند.

وي در ادامه با بيان اينکه استقبال مردم از اين خدمات نشان‌دهنده فضاي مساعد رشد اين کسب‌وکارهاي آنلاين است، افزود: در اين مسير رشد اما مراقبت شرکت‌ها از اعتماد کاربران و محافظت از اطلاعات شخصي آنان ضروري است. مردم به کسب‌وکارهاي نوپا اعتماد دارند و با اطمينان از خدمات آنها استفاده مي‌کنند، لذا حفاظت از اين سرمايه اعتماد عمومي و لحاظ کردن روال‌هاي قانوني براي به خدمت گرفتن افراد مناسب و ايجاد فضاي امن براي سفرهاي شهري بايد به اولويت تبديل شود.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همچنين خاطرنشان کرد: کسب‌وکارهاي نوپاي ايراني اگر مي‌خواهند به الگويي از خدمات مناسب تبديل شوند، بايد ضريب و احتمال خطا را به حداقل برسانند و تجربه اتفاقات نامناسب و اشتباهات سرويس‌هاي مشابه در ديگر کشورها را مد نظر داشته باشند.

منبع:ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15633
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي