سرویس ICT داخلي ۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۳۷ شماره: 15650
پشتيباني فني شبکه مادر مخابراتي به پيمانکاران استاني واگذار شد
شرکت ارتباطات زيرساخت، نحوه واگذاري جديد بخش نگهداري تجهيزات شبکه و پشتيباني فني شبکه مادر مخابراتي را به پيمانکاران در استانها مشخص کرد.

وايمکس نيوز- شرکت ارتباطات زيرساخت با هدف ايجاد فضاي رقابتي عادلانه بين پيمانکاران، شرايط نگهداري تجهيزات شبکه را در دو بخش شبکه ارتباطي و تأسيسات و ساختمان و پشتيباني تعيين کرده است.

براساس اعلام معاونت طرح و توسعه و فناوري هاي نوين شرکت ارتباطات زيرساخت، تحويل شبکه نگهداري تجهيزات و پشتيباني فني از شبکه ارتباطات زيرساخت کشور در استانها، به پيمانکاران از اين پس براساس شرايط جديد انجام مي شود.

در قرارداد جديد، امور نگهداري شبکه ارتباطي در استان ها در دو بخش تخصصي و عمومي و با در نظر گرفتن توان بالاتر پيمانکاران به لحاظ فني و اجرائي، پيش بيني و هر بخش نيز به يک پيمانکار واجد شرايط محول شده است.

در حال حاضر قراردادهاي بخش شبکه ارتباطي در 30 استان با 11 پيمانکار و قراردادهاي بخش تاسيسات و ساختمان در 5 استان منعقد شده است و مطابق برنامه شرکت ارتباطات زيرساخت مابقي استان ها نيز تا پايان ماه جاري نهائي مي شود.

پيمانکاران جديد بايد در فاصله انعقاد قرارداد تا تحويل پروژه ، کليه مراحل آماده سازي و تأمين ابزار لازم جهت نگهداري و عقد قرارداد با پرسنل را انجام دهند تا هيچ وقفه اي در نگهداري و پشتيباني شبکه مادر مخابراتي کشور پيش نيايد.

همچنين به پيمانکاران تاکيد شده است که در راستاي ايفاي تعهدات خود از خدمات نيروهاي پيمانکاران سابق بهره گيرند تا تعديلي در  نيروي انساني صورت نگيرد.

منبع:مهر

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15650
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي