سرویس ICT داخلي ۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۳۰ شماره: 16008
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای 23 آذر می‌شود
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با تشریح سازوکار انتخاب رئیس کشوری این سازمان توسط رئیس جمهور از برگزاری انتخابات این سازمان در 23 آذر ماه سال جاری خبر داد.

وایمکس نیوز- اصغر رضانژاد زمان نهایی انتخابات هیات مدیره استان‌های کشور را اعلام کرد و گفت: 23 آذرماه زمان نهایی برگزاری انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در استان‌ها خواهد بود که در آن هیات مدیره هر استان توسط فعالان این حوزه در شاخه‌های مختلف "شرکت‌ها"، "فروشگاه‌ها" و "اشخاص حقیقی" انتخاب خواهند شد.

دبیر سازمان نصر تهران با تشریح سازوکار اجرایی این انتخابات، بیان کرد: هر فعالی به کاندیدای شاخه خود رای خواهد داد که در نهایت تعدادی به عنوان اعضای هیات مدیره هر استان انتخاب خواهند شد که در مرحله بعدی هیات عمومی کل کشور با حدود 70 نفر عضو انتخاب و تشکیل خواهد شد.

رضانژاد ادامه داد: هیات عمومی 23 نفر از میان خود به عنوان اعضای شورای مرکزی انتخاب خواهند کرد که در نهایت این اعضای شورای مرکزی سه نفر را از میان خود به عنوان کاندیداهای ریاست سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به رییس جمهور معرفی خواهند کرد که در نهایت رییس جمهور یک نفر را به عنوان رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کل کشور انتخاب خواهد کرد.

منبع:ایسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16008
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي