سرویس شهر هوشمند ۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶ : ۲۵ شماره: 16064
آخرين مهلت ثبت‌نام در سومين کنفرانس ملي شهر سايبري
سومين کنفرانس ملي شهر سايبري، پنجم و ششم دي ماه امسال در دانشکده مديريت دانشگاه تهران برگزار مي‌شود.

وايمکس نيوز- محمد ولدخاني، دبير اجرايي سومين کنفرانس ملي شهر سايبري در ارتباط با محورهاي اين کنفرانس اظهار کرد: تبادل فضاي واقعي و مجازي، شهروند الکترونيک و مردم سالاري در رايا شهر و مديريت استراتژيک عملکرد دولت الکترونيک، همچنين نقشه رايا شهر در توسعه پايدار اقتصاد سبز و شهر سبز از محورهاي اين کنفرانس است.

وي افزود: ديدگاه‌ها و نظرات اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي در رايا شهر همچنين يکپارچگي در نظام شهري و قوانين و مقررات و الزامات فناورانه، قوانين مقررات پيش برنده و اخلاق بازدارنده، اخلاق و حريم خصوصي حقوق، حريم خصوصي و حقوق شهروندي و امنيت اجتماعي در رايا شهر از ديگر محورهاي اين کنفرانس است.

دبير اجرايي سومين کنفرانس ملي شهر سايبري گفت: زيرساخت‌هاي فني اينترنت اشياء و بانکداري الکترونيکي از ساختارهاي اين کنفرانس است. همچنين سامانه سايبر فيزيکي و شبکه هوشمند شفافيت و پاسخگويي دولت الکترونيک از ديگر ساختارهاي اين کنفرانس به شمار مي‌رود.

وي افزود: سلامت کسب و کار، آموزش شهروند مجازي، نهادهاي قدرت رايا شهر، سواد اطلاعاتي شهروندان از کارکردها و فرآيندهاي اين کنفرانس است. همچنين سواد اطلاعاتي شهروندان، آموزش مجازي در خدمت نهادهاي شهري، فرآيندهاي خدمت در شهر الکترونيک، ابعاد و کارکردهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي از ديگر کارکردها و فرآيندها است.

ولدخاني يادآور شد: مقالات برتر در مجلات معتبر همچون مجله علمي و پژوهشي JIST، پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات و نشريه علمي پژوهشي علوم مهندسي کامپيوتر ايران به چاپ مي‌رسد. همچنين مقالات برتر صرفا به زبان انگليسي به چاپ خواهند رسيد.

بر اساس اعلام دبيرخانه کنفرانس، وي با بيان اينکه اين کنفرانس به همت دانشگاه تهران و جهاد دانشگاهي برگزار ‌مي‌شود، گفت: مهلت ثبت نام در کنفرانس تا 25 آذرماه جاري است.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16064
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي