سرویس شهر هوشمند ۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴ : ۴۳ شماره: 16140
با گوگل، آسان‌تر و ارزان‌تر سفر کنيد
موتور جست‌وجوي گوگل از اين پس با افزودن قابليت‌هاي مربوط به سفرهاي هوايي، به کاربران اجازه مي دهد تا با اطلاع يافتن از قيمت و ويژگي‌هاي سفر و هتل خود، راحت‌تر و ارزان‌تر سفر کنند.

وايمکس نيوز- غول تکنولوژي گوگل به منظور سهولت سفر براي کاربران به موتور جست‌وجوي خود قابليت‌هاي جديدي را افزوده است تا کاربران بتوانند با استفاده از آنها بليت‌هاي هواپيما يا قطار که ارزان قيمت‌تر هستند، يا زمان‌هاي خلوت‌تر براي جايي که مي خواهند از آن ديدن کنند و يا هتل‌هاي نزديک با قيمت ارزان‌تر را مشاهده کنند.

از آنجا که سفر و توريسم معمولا يکي از ويژگي‌هاي زندگي لوکس و مرفه به شمار مي‌آيد و بسياري از افرادي که استطاعت مالي کافي براي سفر را ندارند، از اين پس قادر خواهند بود با بهره مندي از سرويس و امکان جديد موتور جست‌وجوي گوگل، سفري راحت‌تر و ارزان تري را تجربه کنند.

گوگل در کنار هر نتيجه جست‌وجويي به شما پيشنهاداتي هم مي دهد تا بتوانيد پول کمتري در سفر مورد نظر خود خرج کنيد. گوگل مدعي شده است که اين قابليت جديد با بهره مندي از هوش مصنوعي، يادگيري ماشيني و تحليل آماري داده هاي پروازي و هتل ها و غيره طراحي و ارائه شده است.

در زير تصاويري از نتايج جست‌وجوها را در موتور جست‌وجوي گوگل مشاهده مي کنيد:

 

منبع: ايسنا

 

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16140
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي