سرویس تلفن ثابت ۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۶ : ۴۴ شماره: 16199
بهره‌گيري از ظرفيت قوه مقننه براي حل موضوع واگذاري غيردقيق مخابرات
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، تاکيد کرد که از ظرفيت قوه مقننه و برخي نهادها براي حل موضوع واگذاري غير دقيق مخابرات بهره‌گيري خواهد شد.

وايمکس نيوز- محمدجواد آذري جهرمي - وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات - امروز با انتشار مطلبي در اينستاگرام خود با اشاره به واگذاري غيردقيق مخابرات در سال‌هاي گذشته، نوشت: از ابتداي آغاز به کار، سوالات و مراجعات زيادي در خصوص مجموعه مخابرات ايران داشته‌ام؛ موضوع وديعه‌هاي اخذ شده از تلفن‌هاي همراه به ارزش حدود سه هزار و پانصد ميليارد تومان، موضوع واگذاري داکت‌ها و سيم مسي، موضوع انحصار مخابرات در پورتهاي به اصطلاح فيبر نوري، موضوع نابرابري در معيشت نيروهاي شرکتي در مخابرات، موضوع مشکلات کارگزاران روستايي، موضوع عدم پوشش مناسب جاده‌اي، موضوع عدم توسعه شبکه ثابت در شهرهاي مهم کشور و تشکيل صفهاي انتظار براي دريافت خط ثابت و بسياري ديگر.

وي در ادامه نوشت: واگذاري غير دقيق مخابرات در سالهاي گذشته اين امکان را که اکنون دولت تمامي اين مشکلات را حل نمايد، از بين برده و نياز به حل برخي از مسايل با بهره‌گيري از ظرفيت قوه مقننه و نيز برخي از موضوعات در تعامل دولت با سهامداران عمده يعني بنياد تعاون سپاه و ستاد اجرايي فرمان امام (ره) است. در حداکثر توان خود پيگير حل اين مشکلات خواهم بود.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16199
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي