سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۶ : ۴۷ شماره: 16200
پيام‌رسان مخصوص ارزهاي ديجيتالي راه‌اندازي شد
اپليکيشن پيام رسان بي چت BeeChat پلت‌فرمي را براي کاربران به منظور تسهيل مبادلات ارزهاي ديجيتالي رمزنگاري شده نظير بيت کوين و همچنين تبادل اطلاعات ميان آنها ايجاد کرده است.

وايمکس نيوز- اين روزها که بازار ارزهاي ديجيتالي رمزنگاري شده بسيار داغ شده است، سايت‌ها و پلت‌فرم‌هاي بسياري براي استخراج بيت کوين يا بيت کوين ماينينگ ايجاد شده‌اند.
کشورها و دولت‌هاي بسياري از جمله برخي دولت‌هاي اروپايي همواره مردم و سرمايه‌گذاران را از مبادله، نقل و انتقالات پول با استفاده از ارزهاي ديجيتالي همچون بيت کوين منع کرده‌اند و به سرمايه‌گذاري در اين ارز جديد که در اصل واقعيت فيزيکي ندارد، هشدار داده‌اند، چراکه آنها بر اين باورند ارزش بيت کوين و ارزهاي مشابه ديجيتالي، حبابي شکل و غيرواقعي است و به زودي اين حباب ترکيده خواهد شد.

با وجود بسياري از مخالفتها، اما بايد اين واقعيت را پذيرفت که ارزهاي ديجيتالي رمزنگاري شده همچون بيت کوين از استقبال بي نظيري از سوي کاربران جهان مجازي اينترنت و ساير دلالان در کشورهاي جهان مواجه شده است و همين امر هم باعث شده سايت ها و اپليکيشن هاي بسياري يک پلت‌فرم يا درگاه اختصاصي براي کسب ارزهاي مجازي يا به اصطلاح استخراج بيت کوين و ساير ارزهاي مشابه ايجاد کنند.

هم اکنون اپليکيشن هاي پيام رسان موبايلي نيز به اين عرصه پرتب و تاب پيوسته و گزارش شده است که به تازگي اپليکيشن پيام رسان بي چت (BeeChat) به منظور سهولت در دسترسي و استخراج ارزهاي مجازي رمزنگاري شده راه اندازي شده و شروع به کار کرده است و حالا اين اپليکيشن در جهان نخستين پيام رساني خواهد بود که به تمامي علاقمندان به سرمايه‌گذاري و مبادله با ارزهاي ديجيتالي رمزنگاري شده خدمات و سرويس‌هاي اينترنتي و آنلاين فراواني را ارائه خواهد داد.

اين پلت‌فرم از رمزنگاري کامل (end-to-end encryption ) استفاده مي کند و انواع روش‌هاي ارتباطاتي همچون ارسال پيام، برقراري تماس هاي ويدئويي و صوتي را براي کاربران خود فراهم مي آورد.

همچنين اين پيام رسان در حال حاضر بيش از 10 ارز رمزنگاري را پشتيباني مي کند که مي تواند در يک کيف پول ديجيتالي ذخيره و بين کاربران مبادله شود. اين پلت فرم همچنين گزينه هايي را براي تسهيل تبادل اطلاعات در مورد بازار ارزهاي رمزنگاري شده و بلاک چين را در اختيار کاربران خود قرار خواهد داد.

بيت کوين بعنوان محبوب‌ترين ارز ديجيتالي رمزنگاري شده در جهان، در سال 2017 شاهد افزايش بي سابقه در ارزش خود در بازارهاي جهاني بود به گونه اي که ارزش آن از ابتداي سال جاري ميلادي از 1000 دلار به مرز 20 هزار دلار رسيد.

هرچند که بسياري از تحليلگران بازار معتقدند که حباب  ارزش بيت کوين و ارزهاي  مشابه آن، پس از آنکه هر روز در حال بزرگتر شدن بود، در روزهاي گذشته افزايش آن متوقف شده و ارزش آن به ميزان حدود يک چهارم کاهش يافت و به زير 13 هزار دلار تنزل کرد. پيش‌بيني مي‌شود اين پيام‌رسان نظر ميليون ها کاربر را در جهان به خود جلب کند.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16200
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي