سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴ : ۵ شماره: 16305
لينک تماس صوتي و تصويري تلگرام ويروس است؟
يک لينک در گروه‌هاي تلگرامي منتشر شده که کاربران را به دانلود سرويس تماس صوتي و تصويري تلگرام دعوت مي‌کند؛ ظاهرا اين لينک ويروس بوده و به کاربران توصيه مي‌شود برروي آن کليک نکرده و به‌روزرساني‌ها و قابليت‌هاي تلگرام را تنها از مارکت‌هاي معتبر و يا وب‌سايت اين شرکت دانلود کنند.

وايمکس نيوز- طي ساعات گذشته در گروه‌هاي تلگرامي يک لينک در حال انتشار است که کاربران را به دانلود سرويس تماس صوتي و تصويري تلگرام دعوت مي‌کند. در مطالب منتشر شده آمده است: «سرويس تماس صوتي و تصويري تلگرام منتشر شد، براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد.»

در پي انتشار اين موضوع، اخبار ديگري از آلوده بودن اين لينک منتشر شده مبني بر اينکه در صورت کليک برروي آن، سيستم شما آلوده شده و اين لينک براي ساير افراد در دفترچه تلفن شما ارسال مي‌شود. البته هنوز از مراجع رسمي و يا وب‌سايت تلگرام خبري مبني بر سالم بودن لينک و يا صحيح بودن اخبار مربوط به آلوده بودن آن منتشر نشده است.

به گفته کارشناسان در لينک منتشرشده، اسم تلگرام به صورت کامل telegram نوشته نشده و آلوده بودن اين لينک صحت دارد. همچنين از آنجايي که اخبار مربوط به تغييرات تلگرام همواره به صورت رسمي توسط اين شرکت و يا کانال تلگرامي پاول دوروف - موسس تلگرام- اطلاع‌رساني مي‌شود، به کاربران هشدار داده شده به لينک‌هايي غير از مراجع رسمي اعتماد نکنند.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16305
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي