سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴ : ۲۳ شماره: 16308
آغاز فروش دوربيني که خودش مي‌داند کي عکس بگيرد
گوگل در اکتبر گذشته از توليد دوربيني به نام کليپس خبر داده بود که با استفاده از فناوري هوش مصنوعي خودش بهترين زمان براي عکاسي را انتخاب مي کند، حال فروش اين دوربين آغاز شده است.

وايمکس نيوز- تا به حال اطلاعات فني چنداني در مورد دوربين ياد شده در دسترس نبوده ولي گوگل فروش بي سروصداي دوربين يادشده را از امروز آغاز کرده است.

اين دوربين 249 دلار قيمت دارد و تحويل آن به اولين مجموعه خريداران از 27 فوريه اغاز شده و تا 5 مارس ادامه مي يابد. بعد از تحويل اولين مجموعه از دوربين هاي يادشده فروش مجموعه دوم از آنها اغاز مي شود.

دوربين ياد شده در زماني که رو به سوژه قرار مي گيرد با محاسبه عوامل محيطي مختلف در بهترين زمان عکس مورد نظر را از سوژه مي گيرد و به خصوص براي والديني مناسب است که دوست دارند در بهترين زمان از کودک بازيگوش خود عکس بگيرند.

گوگل مدعي است اين دوربين امنيت بالايي دارد و سخت افزارهاي آن هيچ اطلاعاتي را براي سرورهاي خارجي ارسال نمي کنند. تغذيه هوش مصنوعي دوربين ياد شده براي بهينه سازي عملکرد آن با همکاري تعدادي عکاس حرفه اي صورت گرفته که بهترين زمان براي گرفتن عکس را به هوش مصنوعي دوربين مذکور آموخته اند.

منبع: فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16308
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي