سرویس ICT داخلي ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵ : ۲۷ شماره: 16310
مديرکل جديد براي دفتر رياست و روابط عمومي رگولاتوري منصوب شد
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي در حکمي حامدرضا اسماعيلي را بعنوان مديرکل دفتر رياست، روابط عمومي و دبيرخانه کميسيون رگولاتوري منصوب کرد.

وايمکس نيوز- حسين فلاح جوشقاني در مراسم معارفه و توديع مديران قبلي و جديد روابط عمومي  اين سازمان با اشاره به جايگاه ويژه رگولاتوري گفت: رگولاتوري نهاد واسط بين حاکميت و بخش خصوصي در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات است که از يکسو با انتظارات مردم براي پاسخگوئي و دفاع از حقوقشان مواجه است، از سوي ديگر بخش خصوصي انتظار دارد اين نهاد با تنظيم بازار و ايجاد رابطه موثر بين دولت و بخش خصوصي زمينه تسهيل در حوزه کسب و کارشان را فراهم کند. و همچنين پاسخگوي انتظارات دولت در توسعه زيرساخت‌ها و ارايه سرويسهاي مناسب به جامعه باشد.
وي افزود: اين موقعيت و ايجاد نقطه تعادل بين اين انتظارات مسئوليت سنگيني است و به همان نسبت مسئوليت مديرکلي دفتر رياست، روابط عمومي و دبيرخانه کميسيون در ايجاد تعامل مطلوب، حضور موثر و پويا در رسانه‌ها و فراهم کردن زمينه تدوين مقررات مناسب در حوزه ICT، دشوار است.
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي ضمن قدرداني از تلاشهاي جهانگير اسدي مديرکل سابق دفتر رياست و روابط عمومي اين سازمان وي را به عنوان مشاور امور اجرايي معاونت نظارت و اعمال مقررات اين سازمان منصوب کرد.
حامدرضا اسماعيلي پيش از اين مديرکل دفتر روابط عمومي و امور بين‌الملل شرکت ارتباطات زيرساخت بود.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16310
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي