سرویس اينترنت ۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۵ : ۱۵ شماره: 16374
بسته‌های ترکیبی اینترنت ثابت و خدمات همراه شاتل موبایل معرفی شد
شاتل‌موبایل از اعطای حجم ADSL، مکالمه و پیامک نامحدود، یک ماه اشتراک سرویس سینمایی نماوا، دسترسی رایگان به کتاب‌های صوتی اپلیکیشن نوار و تا 103گیگابایت حجم اینترنت همراه به مشترکان خدمات اینترنت ثابت شاتل در قالب سه بسته آغازین سیم‌کارت‌های این اپراتور تلفن همراه کشور خبر داد.

وایمکس نیوز- بنابر اعلام شاتل‌موبایل، سیم‌کارت و بسته آغازین شماره یک شاتل موبایل به مشترکان خدمات اینترنت ثابت شاتل به همراه 11 گیگابایت اینترنت همراه یک ماهه، یک گیگابایت اینترنت ثابت، مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود و 100 دقیقه مکالمه و 100 پیامک برون شبکه یک ماهه به همراه اشتراک نماوا و بسته کتاب صوتی اپلیکیشن نوار به قیمت 18 هزارتومان عرضه می‌شود.

سیم‌کارت و بسته آغازین شماره دو شاتل موبایل هم با 52 گیگابایت اینترنت همراه یک ماهه، 2 گیگابایت اینترنت ثابت، مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود، و 100 دقیقه مکالمه و پیامک برون شبکه یک ماهه با هزینه 25 هزار تومان به مشترکان خدمات ADSL شاتل عرضه می‌شود.

از سوی دیگر، سیم‌کارت و بسته آغازین شماره سه شاتل موبایل به همراه 101 گیگابایت اینترنت همراه در ماه اول و یک گیگابایت اینترنت همراه در ماه دوم و یک گیگابایت اینترنت همراه در ماه سوم، مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود و 300 دقیقه مکالمه و پیامک برون‌شبکه برای سه ماه به همراه یک ماه اشتراک رایگان نماوا و 3 گیگابایت اینترنت ثابت هفتگی و بسته کتاب صوتی اپلیکیشن نوار به قیمت 40 هزار تومان به مشترکین خدمات ADSL شاتل عرضه می‌شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بسته‌های ترکیبی خدمات ثابت و همراه شاتل‌موبایل و انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت تا پایان اسفندماه می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور مراجعه و یا با شماره 09981000000 تماس بگیرند.

بنابر اعلام شاتل‌موبایل در این مرحله هر مشترک خدمات اینترنت ثابت شاتل حداکثر قادر به ثبت نام 5 سیم‌کارت با بسته ترکیبی ثابت و همراه خواهد بود.

منبع: ایسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16374
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي