سرویس شهر هوشمند ۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۷ : ۲۰ شماره: 16381
معاون وزیر ارتباطات: الزامات شهرهای هوشمند پایدار به دست شهرداران می‌رسد
معاون وزیر ارتباطات از کتاب الزامات شهر‌های هوشمند پایدار رونمایی کرد؛ کتابی که در 5 جلد طراحی شده و حاوی مطالبی درباره کنترل شهر هوشمند و استانداردها و توصیه‌ها در این زمینه است.

وایمکس نیوز- نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات در جریان رونمایی از این کتاب در همایش و نمایشگاه صنعت ساخت گفت: این کتاب در واقع گزارشی از سازمان ( ای تی اف) در ارتباط با شهرهای هوشمند و پایدار آماده شده است . در این کتاب کشورهای بسیاری مورد مطالعه قرار گرفته اند و اصل این کتاب دارای 1112 صفحه است که به دست ما رسیده است .
وی عنوان کرد: در این کتاب از شکل های زیبا و کاربردی استفاده شده است و ما کار ترجمه آن را آغاز کردیم و تصمیم بر آن شد که بصورتی مورد تقسیم بندی قرار گیرد که موضوعات جداگانه براساس نیازها طبقه بندی شود و هر فرد براساس حرفه از آن استفاده کند .
جهانگرد تاکید کرد: این کتاب در 5 جلد طراحی شده و هرآنچه که باید درباره کنترل شهر هوشمند بدانیم در آن وجود دارد و تمامی استانداردها و توصیه ها وجود دارد.
به گفته معاون وزیر ارتباطات این کتاب با حمایت سازمان فناوری اطلاعات و دبیرخانه شورای فناوری اطلاعات گردآوری شده و قرار است در آینده نزدیک در تیراژ بالا برای تمام شهرداران ارسال شود.

منبع: فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16381
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي