سرویس ارتباطات ثابت ۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۷ : ۰ شماره: 16384
قطع ارتباط مخابرات ايران با مشاوران خارجي
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از توقف همکاري با مشاوران خارجي خبر داد.

وايمکس نيوز- سيدمجيد صدري درباره لزوم تشخيص و درمان وضعيت مخابرات اظهار کرده است: در نظام درمان گاهي ناگزيريم جراحي کنيم. جراحي در نقطه‌اي که نمي‌دانيد پشت آن چه خبر است و تا چه حد بدخيم است. لذا در جراحي دو چيز بسيار مهم مي‌شود؛ يکي تشخيص و ديگري درمان. هر کدام خطا باشد آسيب جبران‌ناپذيري مي‌زند. برگشت به گذشته هم هرگز ممکن نيست.

وي  با تاکيد بر لزوم حذف مشاوران خارجي با هزينه‌هاي بسيار آنها، اظهار کرد: وضع ما در مخابرات هم همين است. وقتي ديديم براي اموري با نام مشاوره به ايراني و خارجي هزينه‌هاي بسياري مي‌دهيم در حقيقت درد و درمان مشخص شد. بي‌ترديد مشاوره‌هاي خارجي را متوقف کرديم تا در موردش بيشتر فکر کنيم.

مديرعامل شرکت مخابرات ايران در صفحه اينستاگرام خود درباره مشاوران داخلي نيز نوشته است: در مشاوره‌هاي داخلي دو مسئله مطرح بود؛ بخشي از نيروهاي مشاوره را مي‌توانيم با نيروي انساني خودمان با کمي توجه جايگزين کنيم و شرکت را از هزينه‌هاي فراوان مشاوره بيروني نجات دهيم. بخشي از آن نيز اعضاي هيات مديره استاني بوده‌اند که پس از حذف اين هيات مديره‌ها قرار بود به مدت شش ماه در سمت مشاوره بمانند اما يک سال و نيم طول کشيد.

هرچند که پس از مدتي مزاياي مالي آنان قطع مي‌شد اما نگراني من مشکلات معنوي اين نوع سمت سازماني بود. براي برگشت اين عزيزان به پيکره اجرايي شرکت قرار گذاشتيم در الگوي سازماني اين شرکت بزرگ، جايي مناسب براي آنان در نظر گرفته شود تا جريان اجرايي شرکت بتواند دقيقا از توانايي‌هاي آنان در مسير نيازهايش استفاده کند. به اين ترتيب خيالم راحت شد که تشخيص درد و درمان تا حدي درست انجام شده است.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16384
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي