سرویس اينترنت ۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۷ : ۱۲ شماره: 16386
نياز به افزايش نرخ داريم بازبيني در تعرفه‌ مکالمه و اينترنت تلفن ثابت
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: در بخش مکالمه و اينترنت تلفن ثابت جاي کار وجود دارد و بايد يک بار ديگر به کمک رگولاتوري با توجه به هزينه‌ها تعرفه‌ها را بررسي کنيم که اگر در بخشي نياز به تعديل يا افزايش است، انجام شود.

وايمکس نيوز- سيد مجيد صدري مديرعامل شرکت مخابرات ايران در پاسخ به اين سؤال که پس از آخرين تغيير تعرفه‌هاي تلفن ثابت در دولت يازدهم در حاليکه برخي اعلام مي کردند افزايش تعرفه‌ها تا حدي مشکلات نقدينگي مخابرات را رفع کرده اما در مقابل برخي هم معتقدند درآمد حاصل شده چندان کارساز نبوده است؛ اکنون دخل و خرج مخابرات جور است يا فکر مي کنيد نياز به تغييراتي است؟ اظهار داشت: معتقدم در اين موضوع کمي ديگر جاي کار وجود دارد که با تعامل بسيار خوب با سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ان‌شاءالله بررسي مي‌کنيم که اگر در موردي بايد تعديل يا افزايش انجام شود بتوانيم انجام دهيم.

صدري در پاسخ به سؤال فارس که روي چه بخش‌هايي از تعرفه معتقديد جاي کار وجود دارد، گفت: در بخش مکالمه و اينترنت معتقديم جاي کار وجود دارد و بايد يک بار ديگر به کمک رگولاتوري با توجه به هزينه‌ها تعرفه‌ها را بررسي کنيم.

مديرعامل شرکت مخابرات ايران تاکيد کرد: تلاش‌مان اين است که يک سرويس باکيفيت مناسب و هزينه مناسب در اختيار مردم قرار دهيم.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16386
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي