سرویس دولت الکترونيک ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۴ شماره: 16407
در هفتمين جشنواره فاواست شاخص هاي بين المللي، ملاک ارزيابي دولت الکترونيک دستگاهي
رييس مرکز توانمند سازي و تسهيل گري کسب و کارهاي نوپا فاوا با اعلام اينکه براي تعيين دستگاه هاي برترحوزه دولت الکترونيک از شاخص هاي بين المللي استفاده کرديم، گفت: شاخص هاي بين المللي عرضه خدمات الکترونيکي و سطح بلوغ دستگاه ها را مورد سنجش قرار مي دهند.

وايمکس نيوز- شهلا اصولي رييس مرکز توانمندسازي و تسهيلگري کسب و کارهاي حوزه فاوا با بيان اينکه تاکنون بر اساس مدل 5 مرحله اي سازمان ملل در مورد دولت الکترونيک در 2 دوره  دستگاه ها دولتي را ارزيابي کرده ايم گفت: دوره اول سال 95، دوره دوم تابستان 96 بوده است و دوره سوم در دست انجام است و به دليل اينکه  ارزيابي دستگاه هاي دولتي هنوز به اتمام نرسيده است در اين دوره جشنواره ملاک عمل قرار نمي گيرد.

وي در مورد تعداد دستگاه هاي بررسي شده در اين دوره جشنواره فاوا تصريح کرد: تمام دستگاه ها و سازمان هاي دولتي که شناسنامه خدماتشان از طرف ساطمان امور اداري و استخدامي تاييد شده اند در اين دوره ارزيابي شده اند و فراخواني براي حضور در ارزيابي منتشر نشده است.

رييس مرکز توانمند سازي و تسهيل گري کسب و کارهاي حوزه فاوا در مقايسه کيفيت جشنواره امسال با سال گذشته گفت: نسبت به سال قبل پيشرفت هاي خوبي داشته ايم و در دوره سوم که اکنون در حال بررسي آن هستيم پيشرفت ها بسيار بيشتر بوده است که در جشنواره سال بعد اعلام مي شود.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16407
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي