سرویس ICT داخلي ۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶ : ۳ شماره: 16460
شبکه ارتباطات کشور در سال گذشته پايدار بود
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به عدم گزارش اختلال خاصي در سال گذشته از پايدار بودن شبکه ارتباطات کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: شرکت زيرساخت متولي شبکه هاي مادر مخابراتي کشور است و بايد تلاش کنيم شبکه اي که در اختيار ماست به نحوي از نظر کيفيت و کميت توسعه يابد که استفاده از آن براي مشتريان اقتصادي باشد.

وايمکس نيوز- صادق عباسي شاهکوه مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت در مراسم ديدار نوروزي با تبريک سالروز ولادت با سعادت حضرت علي عليه السلام و آغاز سال نو ضمن قدرداني و تشکر از کسانيکه در سال گذشته بازنشسته شده اند گفت: خوشبختانه با تلاش و اقدامات شبانه روزي که در اين بخش صورت گرفت، در سال 96 شبکه ارتباطي مان پايدار بود و اختلال خاصي گزارش نشد.
وي افزود: بايد پايداري شبکه به طور کامل پايش شود تا بتوانيم سرويس هاي فني را با بهترين کيفيت ارايه دهيم چرا که شرکت زيرساخت متولي شبکه هاي  مادر مخابراتي کشور است و بايد تلاش کنيم شبکه اي که در اختيار ماست به نحوي از نظر کيفيت و کميت توسعه يابد که استفاده از آن براي مشتريان اقتصادي باشد.
عباسي شاهکوه با بيان اينکه با کمک شما همکاران عزيز بايد تلاش کنيم تا نيازهاي اپراتورها و ظرفيت هاي درخواستي آنها را با بهترين کيفيت و قيمت تامين شود، اظهار کرد: با توجه به الزامات سند شوراي عالي فضاي مجازي، شرکت زيرساخت به عنوان ابزار اصلي حاکميت، هسته اصلي شبکه ملي اطلاعات است و نقش اصلي را در توسعه زيرساخت هاي ارتباطي فضاي مجازي کشور دارد.
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به مبحث ترانزيت و جذب مشتري در بخش بين الملل، تصريح کرد: از همه همکاران مي خواهيم با جديت و تلاش بيشتر ما را در تحقق  اهداف براي افزايش ظرفيت ترانزيت بين الملل ياري کنند.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16460
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي