سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۴ : ۲۵ شماره: 16518
آذري جهرمي در حاشيه مراسم روز جهاني دختران در ICT : تبيين مفهوم صوت و تصوير فراگير بايد در شوراي عالي فضاي مجازي انجام شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره موضوع صوت و تصوير فراگير گفت : موضوع مهم در اين حوزه تعريف صوت و تصوير فراگير است که مرجع تعيين اين تعريف شوراي عالي فضاي مجازي است.

وايمکس نيوز- محمد جواد آذري جهرمي در حاشيه مراسم روز جهاني دختران در ارتباطات و فناوري اطلاعات و در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره فعاليت پيام رسان هاي خارجي در کشور، گفت : درباره نحوه فعاليت پيام رسان هاي خارجي در کشور بايد منتظر تصميم مراجع تصميم گير در اين زمينه باشيم .

وي درباره موضوع صدا و سيما و صوت و تصوير فراگير که در مجلس مطرح است نيز افزود : موضوع مهم در اين حوزه تعريف صوت و تصوير فراگير است که مرجع تعيين اين تعريف شوراي عالي فضاي مجازي است .

 آذري جهرمي تصريح کرد: پيشنهاد ما اين است که اين تعريف در شوراي عالي فضاي مجازي تصويب شود و بعد نظام قانون گذاري بر اساس اين تعريف تدوين شود و هر گونه قانون گذاري قبل از تبيين اين عبارت باعث مشکلاتي در مدل اقتصادي و مدل توسعه اي لايه خدمات و محتوا در شبکه ملي اطلاعات مي شود.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16518
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي