سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵ : ۵۳ شماره: 16628
ستاري مطرح کرد؛ استفاده از ظرفيت شبکه مخابرات براي تقويت پيام رسان هاي داخلي
معاون علمي فناوري رئيس جمهور بر لزوم بهره مندي از ظرفيت شبکه مخابرات براي تقويت پيام‌رسان‌هاي داخلي تاکيد کرد.

وايمکس نيوز-  نشست مشترک مجيد صدري مديرعامل شرکت مخابرات ايران و سورنا ستاري معاون علمي فناوري رئيس‌جمهور با هدف تعامل و همکاري‌هاي راهبردي در زمينه کسب‌وکارهاي نوپا و تقويت استارتاپهاي اين بخش، برگزار شد.

سورنا ستاري در اين ديدار با تاکيد بر جايگاه شرکت مخابرات ايران در خدمت‌رساني به حوزه‌هاي مختلف گفت: شرکت مخابرات ايران با وجود ظرفيت‌هاي بي‌شمار و فضاي گسترده‌اي که در اختيار دارد، کمک سازنده‌اي براي تقويت استارتاپ ها است.

معاون علمي فناوري رئيس جمهور اظهار داشت: تغييرات بخش خصوصي در جامعه اجتناب‌ناپذير و همسويي با اين تغييرات براي دستيابي به ظرفيت‌هاي بالاي حوزه فناوري‌هاي نوين بخش جدايي‌ناپذير دنياي امروز است.

وي افزود: براي تقويت پيام‌رسان‌هاي داخلي مي‌توان از ظرفيت شرکت مخابرات ايران بهره‌مند شد.

معاون علمي فناوري رئيس‌جمهوري با توجه به جايگاه شرکت‌هاي دانش‌بنيان گفت: براي ارتقاء شرکت‌هاي دانش‌بنيان مي‌توان از مدل‌هاي مشارکتي حوزه‌هاي مرتبط بهره‌مند شد و شرکت مخابرات ايران مي‌تواند در صندوق‌هاي خطرپذير براي رشد و توسعه کسب‌وکارهاي نوپا مشارکت داشته باشد.

در اين جلسه، سيد مجيد صدري نيز با اشاره به وسعت و جايگاه شرکت مخابرات ايران در کشور گفت: موقعيت مخابرات آن را به نقطه عطفي در حوزه فناوري اطلاعات بدل کرده و انتظارات از اين مجموعه بالاست.

مديرعامل شرکت مخابرات ايران با تاکيد براينکه اين شرکت آماده همکاري با شرکت‌هاي دانش‌بنيان و کسب‌وکارهاي نوپاست، اظهار داشت: ارائه خدمات گسترده ديتا و تلفن در دورترين نقاط و روستاهاي کشور در سطح وسيعي صورت گرفته و همچنان گسترش و ارتقاء خدمات‌رساني ادامه دارد.

وي با اشاره به توجه و اولويت مجموعه مخابرات بر نيروي انساني داخلي به‌عنوان سرمايه اصلي اين شرکت افزود: مخابرات در حوزه ديتا آمادگي آن را دارد با توجه به ظرفيت کسب‌وکارهاي نوپا در حوزه فناوري از لحاظ زيرساختي همکاري لازم و مطلوب را با اين بخش داشته باشد.

منبع: مهر

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16628
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي