سرویس اپراتورها ۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۰ : ۲۱ شماره: 16650
بسته‌هاي رايگان و ويژه اينترنت ?G ايرانسل در جام جهاني
ايرانسل بسته‌هاي رايگان و ويژه اينترنت ?G براي جام جهاني در روسيه معرفي کرد.

وايمکس نيوز- بنابر اعلام ايرانسل، اين اپراتور بسته‌هاي رايگان و ويژه اينترنت 4G را براي مشترکاني که در ايام جام جهاني فوتبال به روسيه سفر مي‌کنند، در نظر گرفته است.

در فاصله 20 خرداد تا 29 تيرماه جاري ايرانسلي‌هايي که به روسيه سفر مي‌کنند مي‌توانند با شماره گيري کد #8*1111* يا مراجعه به نرم‌افزار کاربردي «ايرانسل من» از بسته ويژه روزانه 10 مگابايت اينترنت رايگان ويژه جام جهاني 2018 بهرمند شوند.

علاوه براين ايرانسل اين امکان را براي مشترکان خود فراهم کرده است که از بسته‌هاي اينترنت رومينگ رايگان يا هفتگي با قيمت‌هاي مقرون به‌صرفه در شبکه اپراتورهاي MTS و Tele2 استفاده کنند.

مشترکان ايرانسل براي دسترسي به پيشنهاد ويژه 10 مگابايت اينترنت رايگان علاوه بر شماره‌گيري کد دستوري يادشده مي‌توانند با مراجعه به قسمت «پيشنهادهاي شخصي شما»  در نرم‌افزار کاربردي «ايرانسل من» نيز اين بسته‌ را به صورت روزانه فعال و از آن استفاده کنند.

بسته‌هاي ويژه يک هفته‌اي 150 تا 1024 مگابايت (يا يک گيگابايت) در نظر گرفته شده مطابق جدول زير با استفاده از شبکه اپراتورهاي ياد شده در اختيار مشترکان ايرانسل است.

مشترکان ايرانسل مي‌توانند علاوه بر شماره‌گيري کدهاي فعال‌سازي با مراجعه به نرم افزار کاربردي «ايرانسل من» نيز اقدام به فعال‌سازي بسته‌هاي مدنظر خود کنند.

ايرانسل به مشترکان خود توصيه مي‌کند تا قبل از خروج از کشور، حتما امکان رومينگ سيم‌کارت خود را با شماره‌گيري کد دستوري #1*1111* فعال کنند. همچنين مشترکان ايرانسل لازم است ابتدا ديتا (Data) و سپس رومينگ ديتا (Data Roaming) را در تنظيمات گوشي هوشمند خود فعال کنند.

مشترکان ايرانسل براي دريافت اطلاعات بيشتر مي‌توانند به صفحه رومينگ ايرانسل به اين نشاني مراجعه کنند.

ايرانسل با همه اپراتورهاي روسيه قرارداد ارائه اينترنت 4G دارد، همچنين تعداد کشورهايي که ايرانسلي‌ها مي‌توانند از رومينگ بين‌الملل 4G در آن‌ها استفاده کنند به بيش از 50 کشور رسيده است.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16650
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي