سرویس ارتباطات ثابت ۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۴ شماره: 16667
بازديد وزيرارتباطات از پروژه‌هاي ارتباطاتي کرمان
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بيان کرد: امروز بازديدهاي ميداني از پروژه‌ها داريم تا موانع حوزه ارتباطات استان کرمان را بررسي و در تصميماتي که در سطح استان گرفته مي‌شود، براي حل آنها تسريع شود.

وايمکس نيوز- محمدجواد آذري‌جهرمي ظهر امروز دوم تيرماه در فرودگاه رفسنجان در بدو ورود به اين شهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مردم قول داده بوديم که 29 خرداد به استان کرمان سفر کنيم و پيشرفت‌هايي که در حوزه ارتباطات استان در شش ماه گذشته صورت گرفته را گزارش دهيم.

وي افزود: اين سفر بنا بر همان وعده انجام شده تا از پيشرفت کارهايي که در حوزه ارتباطات در اين استان انجام شده گزارش دهيم.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تصريح کرد: دستاوردهاي بسيار خوبي براي حوزه ارتباطات استان کرمان داشتيم و مشکلات زيادي که بوده برطرف شده است و بخشي ازموضوعات باقي مانده است.

آذري جهرمي بيان کرد: بيان کرد: امروز بازديدهاي ميداني از پروژه‌ها داريم تا موانع حوزه ارتباطات استان کرمان را بررسي و در تصميماتي که در سطح استان گرفته مي‌شود، براي حل آنها تسريع شود تا در رسيدن به اهداف نهايي و جايگاه مطلوبي که استان کرمان در حوزه ارتباطات بايد برسد را داشته باشيم.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16667
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي