سرویس ICT داخلي ۱۳۹۷/۵/۹ - ۲۱ : ۱۳ شماره: 16800
پس از چهار روز کاري بيست و چهارمين نمايشگاه الکامپ به کار خود پايان داد
بيست و چهارمين نمايشگاه الکامپ پس از چهار روز برگزاري در حالي به کار خود پايان داد که تحت تأثير مشکلات ارزي شرکت‌هاي سخت‌افزاري قرار گرفته بود.

وايمکس نيوز- بيست و چهارمين نمايشگاه الکترونيک کامپيوتر و تجارت الکترونيک (الکامپ) پس از 4 روز برگزاري در تهران به کار خود پايان داد.

اين نمايشگاه از 6 تا 9 مرداد ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپا بود.

نمايشگاه الکامپ امسال را محمدجواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات افتتاح کرد.

امسال نيز مانند چند سال اخير دولت با حضور در سالن دولت الکترونيکي در اين نمايشگاه حضور داشت، چند سالي است، دولت الکترونيکي يکي از اهداف کشور قرار گرفته است.

در نمايشگاه امسال به دليل بازگشت تحريم‌ها و افزايش ناگهاني نرخ ارز حضور شرکت‌هاي سخت‌افزاري کمرنگ بود و حتي اغلب شرکت‌هاي بزرگ اينترنتي نيز در اين نمايشگاه حضور نداشتند.

بيشتر خدمات نمايشگاه حول محور خدمات اينترنتي متمرکز شده بود و انواع اپليکيشن‌ها و سرويس‌هاي اينترنتي با موضوعات مختلف در نمايشگاه امسال به چشم مي‌خوردند. همچنين در نمايشگاه امسال استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهاي نوپا يک بخش را به خود اختصاص داده بودند.

علي‌رغم صحبت‌هاي متعدد در سال‌هاي گذشته درباره تغيير مکان نمايشگاه الکامپ به عنوان يکي از پرمخاطب‌ترين نمايشگاه‌هاي شهر، اما امسال نيز اين نمايشگاه همچنان در خيابان سئول برگزار شد که امسال نيز باعث ايجاد ترافيک در اين خيابان مي‌شد ،اما به دليل تغيير ساعات کاري کارمندان دولت به دليل گرمي هوا و کمبود آب ترافيک خيابان سئول امسال نسبت به سال‌هاي گذشته کمي کمتر بود.

منبع: فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16800
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي