سرویس ICT داخلي ۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۶ : ۷ شماره: 16810
پیام تسلیت وزیر ارتباطات در سوگ درگذشت نخستین مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات بعد از انقلاب
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درگذشت میرزابابا مطهری نژاد، نخستین مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات بعد انقلاب را تسلیت گفت.

وایمکس نیوز- محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی درگذشت میرزابابا مطهری نژاد، نخستین مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات بعد انقلاب را تسلیت گفت.

متن پیام آذری جهرمی بدین شرح است:
خبر درگذشت پیشکسوت روابط عمومی و اطلاع رسانی، میرزا بابا مطهری نژاد در آستانه روز خبرنگار موجب تألم و اندوه فراوان شد.
همچون ایشان معتقدم که روابط عمومی در متن است نه در حاشیه، چراکه امروز با دگرگونی تکنیک‌های ارتباطی بازتاب حادثه‌ای در یک گوشه، در اندک زمانی در همه جا می‌پیچد و همه چیز را کم و بیش تحت تأثیر قرار می‌دهد.
در جایی دیگر نیز خواندم که مرحوم مطهری نژاد گفته بود: "وقتی تمایل برخی از اشخاص را به پنهان کاری احساس کردیم؛ دیدیم فساد زیر این پرده آشیان می‌گیرد و در تاریکی شب بهترین یار و یاور راهزنان می شود" به این سخن آن زنده یاد بسیار اندیشیدم و روابط عمومی را کلید حل این مشکل شناختم. به عبارتی شفافیت در روابط عمومی و اطلاع رسانی مساوی است با مبارزه با فساد.
حالا که این جمله ها را با خود مرور می کنم تازه متوجه می شوم که میرزا بابا چطور توانسته بود سال ها در دوران جنگ تحمیلی و دوران شروع انقلاب در عرصه روابط عمومی ظهور کند و به حضورش درخشانش تداوم ببخشد.
روحش شاد و یادش گرامی باد.

میرزا بابا مطهری نژاد، پیشکسوت روابط عمومی و رییس انجمن روابط عمومی ایران پس از مدت ها تحمل رنج سرطان روز شنبه به ملکوت اعلی پیوست.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16810
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي