سرویس ارتباطات ثابت ۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۲ : ۳۴ شماره: 16815
شکايت برخي کاربران؛ فروش اجباري اينترنت به متقاضيان خط تلفن
فروش اجباري اينترنت به متقاضيان خطوط تلفن ثابت در برخي مراکز مخابراتي تهران با اعتراض کاربران روبه رو شده است. در اين زمينه مديرعامل شرکت مخابرات ايران، اين اقدام مراکز را غيرقانوني مي داند.

وايمکس نيوز- برخي از متقاضيان خطوط تلفن ثابت مدعي شده اند که با مراجعه به مراکز مخابراتي براي ثبت نام و دريافت تلفن، مخابرات منطقه آنها را وادار به خريد خط اينترنت روي خطوط تلفن کرده و تلفن ثابت را بدون خط اينترنت واگذار نمي‌کند.

اين موضوع اعتراض متقاضيان را به همراه داشته چرا که معتقدند شايد قصد خريد اينترنت ADSL را نداشته باشند و يا بخواهند از سرويس دهنده ديگري، اينترنت دريافت کنند.

در اين زمينه برخي کاربران در صفحه توئيتر وزير ارتباطات نيز اعتراض خود را به اين مساله اعلام کرده اند.

مجيد صدري مديرعامل شرکت مخابرات ايران در گفتگو با خبرنگار مهر، اين موضوع را رد کرد و گفت: مراکز مخابراتي به هيچ عنوان نمي توانند مشترکان را وادار به خريد اينترنت کنند.

وي با بيان اينکه فروش اجباري اينترنت مخابرات از سوي مراکز مخابراتي غيرقانوني است و اين مراکز نبايد از اين طريق بازاريابي کرده و اينترنت بفروشند، افزود: افرادي که با اين مشکل مواجه شده اند مي توانند اعتراض و شکايت خود را از طريق سامانه پاسخگويي به شکايات مخابرات منطقه تهران (2021) براي پيگيري موضوع اعلام کنند.

منبع: مهر

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16815
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي