سرویس ICT داخلي ۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۸ : ۲۳ شماره: 17070
مديراني که از وزارت ارتباطات رفتني شدند
با توجه به قانون مجلس درباره ممنوعيت بکارگيري بازنشستگان، يک معاون و دو مشاور بازنشسته از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مي‌روند.

وايمکس نيوز- براساس اعلام وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، رسول سراييان، رييس جديد سازمان فناوري اطلاعات تغيير کرده و رييس جديد امروز معرفي مي‌شود.
مهندس صادق آبادي، مشاور توسعه فني در روستاها نيز بازنشسته هستند. مديران جديد از دو هفته ديگر فعاليت خود را آغاز خواهند کرد.

به گفته آذري‌جهرمي، رسول سراييان که خدمات زيادي در حوزه ارتباطات داشته است، به دليل اين قانون کنار گذاشته شد و حکم رييس جديد سازمان فناوري اطلاعات امروز صادر مي‌شود. البته آغاز مديريت جديد از دو هفته آينده خواهد بود.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همچنين اظهار کرد: همچنين يکي‌ از مشاوران وزارت ارتباطات، محمود خسروي که مدير پروژه توسعه روستايي است هم شامل اين قانون مي‌شود. يکي‌ ديگر از مشاوران هم به نام صادق بيک‌پور شامل اين قانون مي‌شوند.

آذري‌جهرمي هم‌چنين افزود: بيش از 80 درصد مديران استان‌ها جوان هستند که در دوره وزارت آقاي واعظي، اين جوان‌سازي انجام شده است. در اين دوره هم ما سعي کرديم از ابتدا جوان‌سازي را در بدنه وزارت ارتباطات انجام دهيم.

قانون اخير مجلس در ممنوعيت بکارگيري بازنشستگان بسياري از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌هاي دولتي از جمله وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را شامل مي‌شود. به موجب اين قانون، تمام بازنشستگان بايد ظرف دو ماه از سازمان‌ها بروند؛ مگر آنانکه مستثني‌ شده‌اند، آن‌هايي که مي‌مانند هم شرايط خاصي براي حقوق و مزايا، ساعت کاري و پست خود دارند. آنطور که رييس سازمان بازرسي کل کشور گفته، دستگاه‌هاي مشمول مکلفند ظرف مدت 60 روز از تاريخ ابلاغ اين قانون، افراد مشمول را از خدمت منتزع و با آنان تسويه حساب کنند. افراد مشمول اين قانون هم بايد در مهلت قانوني مقرر، سمت و پست خود را ترک کنند.

منبع:  ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17070
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي