سرویس ICT داخلي ۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴ : ۵۱ شماره: 17111
قانون منع بکارگيري بازنشستگان در وزارت ارتباطات اجرايي شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در راستاي اجراي قانون منع بکارگيري بازنشستگان در سمت هاي دولتي، در پايان حضور چند مشاور و معاون بازنشسته در اين وزارتخانه از آنها تقدير و تشکر کرد.

وايمکس نيوز- محمدجواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حاشيه جلسه شوراي مسوولان وزارت ارتباطات در راستاي اجراي دقيق قانون منع بکارگيري بازنشستگان در مناصب دولتي از يک معاون و دو مشاور بازنشسته اين وزارتخانه تشکر و قدرداني کرد.

 بر اين اساس، با بازنشستگي رسول سراييان معاون وزير و رييس سازمان فناوري اطلاعات، امير ناظمي به جاي وي در اين سمت منصوب شد.

تقدير از بازنشستگان 1

 وزير ارتباطات نيز با قدرداني از تلاش هاي سراييان در طول عهده دار بودن مسووليت، گفت: ايشان در همه مقاطع و مسايلي که در حوزه فناوري اطلاعات وجود داشت، همراه و در کنار من بود.

 وزير ارتباطات همچنين از محمود خسروي و صادق عابدين از مشاوران وزير، قدرداني و اظهار اميدواري کرد که وزارت ارتباطات بتواند از تجربيات اين مديران پيشکسوت استفاده کند.

 در ضمن، مهدي آرزومند که سال هاي طولاني و در طول تصدي چندين وزير قبلي مسووليت دفتر وزير را برعهده داشت، به دليل بازنشستگي از سمت خود کنار رفت و به جاي ايشان مرتضي حاجي زين العابديني مسووليت دفتر وزير را برعهده گرفت.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17111
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي