سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۵ : ۵۳ شماره: 17200
در خودرو را با گوشي خود باز و بسته کنيد
فولکس واگن اعلام کرده که کاربران گوشي‌هاي آيفون قادر خواهند بود با بهره‌گيري از دستيار صوتي Siri خودروي خود را باز و بسته کنند.

وايمکس نيوز- فولکس واگن که يکي از بزرگترين خودروسازان اروپاست، حالا اعلام کرده است که کاربران گوشي‌هاي آيفون از اين پس قادر خواهند بود خودروي فولکس واگن خود را با بهره گيري از دستيار صوتي هوشمند سيري (Siri ) کنترل کرده و در آن را از راه دور تنها با گوشي آيفون خود باز کرده و ببندند.

به گفته مقامات اين شرکت آلماني، خودروهاي فولکس واگن همچنين به صاحبان اين خودروها اجازه مي‌دهد که دماي کابين داخلي خودرو، هشدارهاي سيستم هشدار دهنده، روشن و خاموش کردن چراغ‌هاي خودرو و برخي ديگر از کارهاي لازم را نيز از راه دور کنترل و هدايت کنند.

اين در حاليست که آمازون نيز بعنوان بزرگترين رقيب اپل از مدتها پيش اعلام کرده که قصد دارد دستيارهاي صوتي و هوشمند الکساي خود را بر روي خودروهاي جديد و به‌روز موجود در بازارهاي جهاني نصب کرده و استفاده کند.

حالا تازه‌ترين گزارش‌هاي منتشر شده از سوي مقامات فولکس واگن نشان مي‌دهد که جديدترين خودروهاي اين شرکت خودروسازي آلماني ميزبان دستيار صوتي هوشمند توسعه داده شده توسط اپل خواهد بود تا براي کاربران امکانات گسترده‌اي را فراهم بياورد.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17200
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي