سرویس ICT بين الملل ۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۵ : ۴۴ شماره: 17255
صبح امروز انجام شد؛ بازديد وزير ارتباطات از نمايشگاه باکوتل 2018
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات کشورمان صبح امروز پس از افتتاح رسمي بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي ارتباطات، نوآوري و فناوري هاي پيشرفته (باکوتل ????) به همراه وزراي ارتباطات کشورهاي آذربايجان، روسيه، ترکيه، افغانستان و ترکمنستان از غرفه هاي نمايشگاه بازديد و با غرفه داران گفت و گو کرد.

وايمکس نيوز- محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، صبح امروز با حضور در محل برگزاري نمايشگاه هاي باکو از بخش هاي مختلف باکوتل ديدن کرد.

در اين نمايشگاه که با سخنراني وزير ارتباطات آذربايجان و حضور وزراي ارتباطات کشورهاي ايران، ترکيه، افغانستان، روسيه و ترکمنستان، افتتاح شد ، آذري جهرمي به همراه وزراي ارتباطات کشورهاي آذربايجان، روسيه، ترکيه، افغانستان و ترکمنستان از غرفه هاي نمايشگاه بازديد و با غرفه داران به گفتگو پرداخت.

در ادامه اين برنامه، آذري جهرمي  از غرفه‌هاي سازمان فضايي ايران، طراحي سخت افرار و نرم افزار شهر هوشمند ، (سايمانتک)،غرفه ديتا سنترِ ملي آذربايجان، آژانس فضايي آذربايجان(آذرکاسموس)، مرکز فناوري اطلاعات آذربايجان،حمل و نقل و ارتباطات و تکنولوژي هاي نوين آذربايجان، بازديد، و در جريان آخرين تکنولوژي هاي عرضه شده توسط اين شرکت ها قرار گرفت.

نمايشگاه باکوتل 2018 با حضور بيش از 200 شرکت از 20 کشورجهان از 13 تا 16 آذر در جمهوري آذربايجان برگزار مي شود و 14 شرکت ايراني با هدف معرفي کسب‌وکارهاي نوپا و  ارائه آخرين دستاوردها و توانمندي‌هاي خود در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات حضور دارند.

بر اساس اين گزارش، 12 شرکت کننده بخش خصوصي و دانش بنيان و سازمان فضايي و شرکت ارتباطات زير ساخت ايران از بخش دولتي در اين نمايشگاه حضور دارند.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17255
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي