سرویس ICT داخلي ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳ : ۲ شماره: 17353
حامد شمس به عنوان مدير کل روابط عمومي شرکت ملي پست ايران معرفي شد
مدير عامل شرکت ملي پست ايران در مراسم معرفي مدير کل روابط عمومي اين شرکت، روابط عمومي را حوزه اي تخصصي و زبان گوياي سازمان در بين کارکنان و مشتريان دانست و گفت: معرفي نام و نشان معتبر پست و شناساندن خدمات و سرويس هاي متنوع و به روز شرکت ملي پست از مهمترين وظايف و مسووليت هاي اين حوزه است.

وايمکس نيوز- حسين نعمتي مدير عامل شرکت ملي پست ايران در جلسه اي که با حضور اعضاي هيات مديره و مديران کل ستادي برگزار شد؛ از مديران جديد اين شرکت به عنوان افرادي شناخته شده، شناسنامه دار و متخصص ياد کرد و گفت: انجام تغيير و تحولات در راستاي پويايي مجموعه امري گريز ناپذير است.

وي ثبات سازماني را مورد تاکيد قرار داد و افزود: اعتلاي شبکه پستي کشور در گرو رسيدن به ثبات است که اميدواريم تغييراتي که امروز در سطح مديران صورت مي گيرد؛ ضامن رسيدن به اين ثبات و پويايي بيشتر شبکه باشد.

نعمتي رسيدن به اهداف متعالي شرکت و ماموريت تعريف شده آن را اصل و اساس تمامي فعاليت ها دانست و گفت: فضاي موجود کسب و کار، سرعت و تنوع نيازها و خواسته هاي مشتريان مي طلبد ما نيز همپاي اين تحولات، برنامه ها و استراتژي هاي خود را پيش ببريم.

مدير عامل شرکت ملي پست ايران به رويکرد مثبت و متناسب با شرايط بازار، از سوي تيم جديد هيات مديره را يادآور شد و گفت: بررسي ها نشان مي دهد با وجود مشکلات و تنگاهاي موجود اقتصادي در سطح جامعه، امسال عملکرد شبکه پستي براساس پيش بيني هاي صورت گرفته، به ويژه در حوزه فني و بازرگاني در بحث ارتقا و بهبود کيفيت محصول خوب عمل کرده است.

نعمتي در ادامه رشد 30 درصدي امانت در سال جاري را مورد تاکيد قرار داد و حاکم شدن تفکر تيمي و شرکتي در سايه اعتماد و باور به توانمندي ها و ظرفيت هاي موجود را  عامل توفيقات شبکه دانست.

معاون وزير در ادامه به پيچيدگي هاي حوزه بازار پرداخت و از مدير کل بازاريابي و توسعه محصول خواست برنامه اي مدون، قابل پويش و متناسب با نياز روز مشتريان را در اولويت اقدامات خود قرار دهد.

وي از حوزه بين الملل نيز به عنوان يکي از بخش هاي مهم شبکه ياد کرد و افزود: اين حوزه مي بايست با در نظر گرفتن اصل قلمرو واحد اتحاديه پستي جهاني، خود را با استانداردهاي روز دنيا و همچنين شرايط تحريمي حاکم بر کشور هماهنگ کنند.

نعمتي حوزه تامين، نگهداري و پشتيباني را يکي از پرمسووليت ترين بخش هاي پست عنوان کرد و گفت: تهيه و تامين شرايط و امکانات خدمت رساني 13 هزار کارمند شبکه پستي، اساس فعاليت هاي اين حوزه است که نيازمند مديريتي قوي، پويا و منسجم است.

 وي در خصوص اهميت جايگاه سرمايه انساني نيز افزود: توجه ويژه به آموزش تخصصي کارکنان و همچنين تقويت و بهبود انگيزه و تامين منافع آنان ضامن بقا و رشد و توسعه شرکت ملي پست در فضاي رقابتي موجود است.

مدير عامل شرکت ملي پست در ادامه سخنان خود روابط عمومي را نيز حوزه اي تخصصي و زبان گوياي سازمان در بين کارکنان و مشتريان خواند و گفت: معرفي نام و نشان معتبر پست و شناساندن خدمات و سرويس هاي متنوع و به روز شرکت ملي پست از مهمترين وظايف و مسووليت هاي اين حوزه است که انتظار مي رود در سايه مديريت جديد بيش از پيش محقق شود.

در پايان اين جلسه احکام انتصاب افروز به سمت مدير کل بازاريابي و توسعه کسب و کار، بهرامي مدير کل پست بين الملل، سلگي مدير کل تامين، نگهداري و پشتيباني، حداديان مدير کل توسعه سرمايه انساني و شمس مدير کل روابط عمومي از سوي مدير عامل به آنان اعطا شد و از مديران پيشين اين مجموعه ها قدرداني به عمل آمد.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17353
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي