سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳ : ۰ شماره: 17355
با اين نرم‌افزار آيفون خود را به تلويزيون متصل کنيد
اپليکيشن پرطرفدار پخش محتواي VLC در آينده اي نزديک به قابليت جديد ايرپلي اپل مجهز مي‌شود که به کاربران اجازه مي‌دهد آيفون خود را به تلويزيون‌هاي هوشمند اپل متصل کنند.

وايمکس نيوز- شرکت توسعه‌دهنده برنامه پخش‌کننده وي‌ال‌سي (VLC) در جريان برگزاري نمايشگاه علم و فناوري CES 2019 اعلام کرده است که قصد دارد پلتفرم پخش محتواي خود را به قابليت جديد ايرپلي (AirPlay) تجهيز کند تا کاربران گوشي‌هاي آيفون بتوانند به راحتي گوشي خود را به تلويزيون‌هاي هوشمند اپل (اپل تي‌وي) متصل کرده و فيلم و سريال‌هاي موردنظر خود را تماشا کنند.

بر اساس گزارش وب سايت تک رادار، متخصصان فعال در تيم تحقيقاتي و توسعه دهنده اين نرم‌افزار کاربردي و پرطرفدار از زمان دقيق عرضه اين به روزرساني سخني به زبان نياورده‌اند.

البته لازم به ذکر است که پشتيباني اين نرم افزار به قابليت ايرپلي هم زمان با دست يافتن به رکورد سه ميليارد دانلود براي VLC است که نشان‌دهنده پيشرفت و موفقيت روزافزون تيم توسعه‌دهندگان آن است.

تلويزيون‌هاي هوشمند اين روزها توسط کاربران از استقبال بي‌نظيري برخوردار شده اند و به دنبال آن، استفاده از برنامه و اپليکيشن‌هاي پخش آنلاين محتوا، فيلم و سريال نيز طرفداران متعددي را به سمت و سوي خود جذب کرده است.

منبع: ايسنا

 

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17355
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي