سرویس فناوري بي سيم ثابت ۱۳۹۲/۷/۷ - ۲۳ : ۱۰ شماره: 5134
جديدترين مودم جيبي وايمکس مبين نت رونمايي شد
مديرعامل شرکت ارتباطات مبين‌نت روز جمعه، در دومين روز از برگزاري نمايشگاه چهاردهم تله‌کام در حضور خبرنگاران از مودم جيبي جديد اين شرکت رونمايي کرد

وايمکس نيوز- مودم جيبي وايمکس مبين‌نت قابليت اتصال دوگانه از طريق فناوري وايمکس و GPRS از طريق شبکه‌ موبايل را دارد. به اين ترتيب مشترکان وايمکس مبين‌نت گذشته‌ از استفاده‌ عادي از مودم جيبي در مناطق تحت پوشش وايمکس مبين‌نت، مي‌توانند در مکان‌هايي که پوشش شبکه‌ موبايل در آنجا وجود دارد، از اين مودم براي وصل شدن به اينترنت استفاده کنند.

اين مودم يک کليد انتخاب دارد که امکان انتخاب اتصال به شبکه‌ وايمکس يا شبکه‌ موبايل (GPRS) را به مشترک مي‌دهد و از قابليت نصب سيم‌کارت ديتا برخوردار است.

ناصر حسين اصفهاني، مديرعامل شرکت ارتباطات مبين‌نت در مراسم رونمايي از اين محصول جديد گفت: اين مودم که نخستين بار در ايران طراحي شده است، مي‌تواند هم‌زمان با فناوري وايمکس و موبايل کار کند.

اصفهاني، افزود: با استفاده از اين مودم جيبي مشترکان مبين‌نت مي‌توانند در محل‌هايي که پوشش شبکه‌ وايمکس وجود ندارد، از امکانات اپراتورهاي تلفن همراه براي اتصال به اينترنت استفاده کند.

وي افزود: مودم جيبي وايمکس مبين‌نت با قابليت ارتباط با شبکه‌هاي تلفن همراه طراحي شده و پشت اين مودم محل نصب سيم کارت وجود دارد.

مديرعامل شرکت ارتباطات مبين‌نت گفت: دارندگان اين مودم مي‌توانند از خدمات تمام اپراتورهاي تلفن همراه کشور که خدمات GPRS (اينترنت روي موبايل) ارائه مي‌کنند نيز استفاده کنند.

 

مشکلات مرکز تماس مبين‌نت رفع مي‌شود

مديرعامل مبين‌نت گفت: براي رفع چالش مشکلات مرکز تماس مبين‌نت، برنامه‌ريزي‌هايي در نظر گرفته شده تا اين مراکز و تعداد نيروهاي آن ارتقاء يابد که در حال حاضر هم بخشي از اين موضوع محقق شده است.

وي افزود: وضعيت صف‌هاي انتظار ما نسبت به گذشته بهبود يافته و مدت انتظار کاهش يافته است.

مديرعامل مبين‌نت گفت: ممکن است گاهي خط‌هاي تلفني که براي ارتباط در نظر گرفته شده است دچار مشکل شوند که اين موضوع به معناي کيفيت پايين پاسخگويي شرکت نيست.

منبع :ICT 90

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 5134
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات
علي دهقان : موافق [۸]  -  مخالف [۱]
اگه بخواهيم از gprs استفاده کنيم بايد سيم کارت روي مودم باشه يا نه؟ چه سيم کارتي؟
مختار جلالي : موافق [۳]  -  مخالف [۹]
سلام:ضمن ارزوي موفقيت وپيشرفت بيشتر براي شما از اين خبر خوشحال شدم

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي