سرویس فناوري بي سيم ثابت ۱۳۹۲/۸/۲۵ - ۱۶ : ۳۱ شماره: 5262
تمدید طرح تشویقی وایمکس مبین‌نت تا پایان آذر ماه
خریداران مودم‌های جیبی طرح‌دار شرکت ارتباطات مبین‌نت، از طرح تشویقی تا 30 گیگابایت حجم رایگان استقبال بی‌نظیری کردند. این طرح تشویقی تا پایان آذر ماه ادامه دارد.

وایمکس نیوز-  شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان نخستین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران، پیرو استقبال کاربران از مودم‌های جیبی این شرکت، برای آن دسته از خریدارانی که نسبت به خرید مودم‌های جیبی طرح‌دار مبین‌نت اقدام کنند، طرح تشویقی قابل‌توجهی در نظر گرفته است.

 در این طرح تشویقی به خریدارانی که تا پایان آذر ماه اقدام به خرید مودم‌های جیبی طرح‌دار مبین‌نت کنند، تا 30 گیگابایت حجم اضافه‌ی رایگان تعلق خواهد گرفت.

بر همین اساس، خریداران کلیه‌ی مودم‌های جیبی ویژه‌ی wi-fi یا مودم‌های جیبی wi-fi+GPRS و هم‌چنین خریداران مودم‌های جیبی به همراه طرح‌های معمولی اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، می‌توانند در این طرح تشویقی شرکت کرده و تا حداکثر 48 ساعت پس از فعال‌سازی مودم و طرح خود به‌طور تصادفی تا 30 گیگابایت حجم رایگان دریافت کنند.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد هر یک از مودم‌های جیبی و انواع طرح‌های آن می‌توانند به وب‌سایت www.mobinnet.ir مراجعه کرده و تا قبل از اتمام مدت این طرح تشویقی نسبت به خرید مودم‌های جیبی مبین‌نت اقدام کنند.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 5262
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي