پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز


کد مطلب: 16021  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۹/۱۲  |  ساعت: ۱۳ : ۱۵

آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی فاوا خبر داد و گفت: فراخوان ثبت نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از تاریخ 11 آذر به طور رسمی آغازشده و تا تاریخ 30 آذر ادامه دارد.

وایمکس نیوز- امیرحسین دوایی معاون فناوری و نوآوری در مورد محورهای برگزاری جشنواره ملی فاوا، گفت: محورهای توسعه کسب وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش بنیان، پژوهش های منتهی به فناوری، استارت آپ برتر در بخش ICT و دستگاه برتر در ارایه خدمات الکترونیکی به عنوان محورهای جشنواره هفتم انتخاب شده اند.
وی با بیان اینکه «فاوا، کسب و کار خلاقانه و تولید دانش بنیان» به عنوان شعار هفتمین دوره از جشنواره انتخاب شده است، افزود: هفتمین جشنواره ملی فاوا اسفند ماه 96 توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای ارتقای توان بخش ICT کشور و با هدف ایجاد شور و نشاط در این حوزه، همزمان با سال روز تاسیس وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.
دوایی در ادامه ضمن دعوت از تمامی فعالان حوزه ICT برای حضور موثر در این دوره از جشنواره ملی فاوا، اظهار کرد: فراخوان ثبت نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از تاریخ 11 آذر به طور رسمی آغازشده و تا تاریخ 30 آذر ادامه دارد. از اینرو از فعالان محترم درخواست می شود هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ها و ارایه مستندات اقدام کنند.
بنابه این گزارش، علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به نشانی
https://festfava.ict.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز

لینک مطلب: http://ticnews.ir/NSite/FullStory/?Id=16021