پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز


کد مطلب: 16213  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰  |  ساعت: ۱۰ : ۵۷

نحوه استفاده همزمان از چند اکانت در تلگرام

اپليکيشن پيام‌رسان تلگرام روز گذشته در جديدترين به‌روزرساني خود، چند قابليت جديد را براي سهولت استفاده کاربران افزود که مي‌توان به امکان استفاده همزمان از چند اکانت اشاره کرد.

وايمکس نيوز- نسخه جديد به‌روزرساني شده 4.7 اپليکيشن پيام رسان تلگرام  براي کاربراني که از گوشي‌هاي هوشمند با سيستم عامل اندرويد استفاده مي کنند، قابليت جديدي را افزوده است تا بدان وسيله بتوانند به طور هم زمان تا سقف سه اکانت يا حساب کاربري را مديريت کرده و از آن به سهولت استفاده کنند.

پيش‌بيني کارشناسان از اين قرار است که اين قابليت جديد به طور قطع يکي از معدود امکاناتي است که با استقبال بي نظيري از سوي کاربران تلگرامي مواجه خواهد شد چراکه بسياري از کاربران با بهره مندي از چند سيم کارت، تاکنون مجبور بودند براي برقراري تلگرام براي ساير خطوط يا سيم کارتهاي خود، از اپليکيشن‌هاي تلگرامي نامعتبر و غيررسمي استفاده کنند. بسياري از افراد بر اين باورند که حالا با افزودن اين امکان جديد، تلگرام بر محبوبيت خود افزوده است. 

البته اين قابليت جديد در حال حاضر تنها براي کاربران اندرويد قابل استفاده و دسترسي است و هنوز اطلاعات دقيقي از زمان افزوده شدن اين قابليت به سيستم عامل iOS خبري در دست نيست.

اما اين پيام رسان محبوب و پرطرفدار براي آن دسته از کاربراني که از گوشي‌هاي آيفون با سيستم عامل iOS استفاده مي کنند، قابليت ديگري را افزوده است. همانطور که مي دانيد امکان تغيير پوسته و استفاده از تم روز يا شب از چند نسخه پيش به تلگرام اندرويد اضافه شده بود. کاربران iOS نيز از حالا مي‌توانند از اين ويژگي لذت ببرند و از تم‌هاي مختلف براي اکانت خود استفاده کنند.
قابليت جديد ديگري که تلگرام به نسخه 4.7 خود افزوده است، امکان پاسخ دادن سريع با کشيدن به سمت چپ پست يا پيام مورد نظر است.

منبع: ايسنا

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز

لینک مطلب: http://www.wimaxnews.ir/NSite/FullStory/?Id=16213