پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز


کد مطلب: 16429  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲  |  ساعت: ۱۴ : ۴۷

شرکت در برنامه روز جهانی شادی

سازمان ملل 20 مارس برابر با اول فروردین ماه هرسال را «روز جهانی شادی» اعلام کرده و خواستار شرکت همه در این شادی شده است. به همین مناسبت نمایشگاهی از سوی کتابخانه حسینیه ارشاد در محل این کتابخانه برگزار می شود.

وایمکس نیوز- مجمع عمومی سازمان ملل با تصویب لایحه‌ای روز جهانی شادی را به تقویم روزهای جهانی سازمان ملل اضافه کرده است.به همین مناسبت،کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد جهت بزرگداشت این روز، نمایشگاهی از منابع موجود در این زمینه، از روز شنبه بیست و یکم اسفند ماه تا روز پنج شنبه بیست و ششم اسفند ماه در ساعات کار کتابخانه، برپا میکند.

طبق تعریف سازمان ملل، شادی به معنای وضع و حالت شاد، شاد بودن، خوشحالی و سرور است. برای شادی مرز و چارچوب مشخص و تعریف‌شده‌ای نمی‌توان در نظر گرفت؛ زیرا از دید اشخاص و فرهنگ‌های مختلف شادی معنا و مصادیق مختلف و متفاوت پیدا می‌کند. از مهم‌ترین دلایل افزایش بیماری‌های روحی – روانی در مردم کاهش شادی و نشاط در میان آنان است. اگر به این مسئله به‌طورجدی پرداخته نشود خسارات جبران‌ناپذیری بر پیکره سلامت جامعه وارد خواهد شد. ازاین‌رو اندیشمندان جهانی به‌منظور ایجاد روحیه شاد در مردم به روش‌های مختلفی متوسل شده‌اند و به دنبال ابتکاراتی در خصوص افزایش روحیه شادی در آنها هستند.
کتابخانه حسنینه ارشاد نیز ضمن گرامیداشت این روز جهانی، مشتاقانه آماده پاسخگویی به سؤالات علاقه مندان دراین زمینه است و افراد می توانند با شماره 22866465 تماس حاصل نموده و یا از طریق آدرس 
www.hepl.ir از کتابدار آنلاین سؤالات خود را مطرح نمایند.

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز

لینک مطلب: http://wimaxnews.ir/NSite/FullStory/?Id=16429