سرویس اينترنت
پس از طراحي و اجراي موفقيت آميز کمپين «روي نُت نت» و نظر به استقبال مشترکين، کمپين زمستانه آسياتک با نام «هيجان يک انتخاب» از روز شنبه ????/??/?? آغاز و تا پايان فروردين‌ماه سال ???? ادامه خواهد داشت.
پس از طراحي و اجراي موفقيت آميز کمپين «روي نُت نت» و نظر به استقبال مشترکين، کمپين زمستانه آسياتک با نام «هيجان يک انتخاب» از روز شنبه ????/??/?? آغاز و تا پايان فروردين‌ماه سال ???? ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷ : ۵۳
به گفته‌ی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آمارهای این وزارتخانه، رشد 100درصدی در بهبود شاخص‌های کیفی خدمات را نمایش می‌دهد. از طرفی اگرچه قیمت خدمات دولت به شرکت‌های اینترنتی با کاهش متوسط 40درصدی مواجه بوده، اما در دو ماه اخیر تعرفه خدمات بخش خصوصی هفت تا 12درصد رشد داشته است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵ : ۱۴
با توسعه‌ شبکه ملی اطلاعات در یک سال گذشته، رشد ترافیک در مرکز تبادل ترافیک داخلی، با افزایش بیش از 300درصدی آن روبه‌رو بوده و در ساعت‌های پیک این ترافیک به بیش از 700گیگابیت بر ثانیه می‌رسد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۸ : ۲۹
کارشناسان فعال در حوزه امنيت سايبري خطاب به کاربران اعلام کرده‌اند از خريد اينترنتي با استفاده از اتصال به اينترنت واي‌فاي اماکن عمومي به شدت خودداري کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۲۳ : ۱۰
سخنگوي وزارت ارتباطات از بررسي فني فروش بسته‌هاي اينترنت بدون اينستاگرام توسط اپراتورها در چند روز آينده خبر داد وگفت: درباره پايان مهلت فعاليت «هاتگرام» و «طلاگرام» ابلاغيه اي نداشتيم.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۸ : ۲۳
مدیر فروم اینترنت اشیا با اشاره به اینکه نوآوری در استارتاپ ها شکل می گیرد به اهمیت توسعه استارتاپ ها در حوزه اینترنت اشیا تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۲ : ۴۶
با تفاهم همراه اول و شرکت راه آهن پوشش اینترنت نسل چهارم در مسیر حرم به حرم ( مشهد، قم) و به تهران تکمیل می شود.این طرح در مراحل بعدی خطوط ریلی به سمت اهواز را پوشش خواهد داد.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۲ : ۲۴
معاون وزير ارتباطات از بررسي طرحي براي قيمت گذاري اينترنت در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات خبر داد که برمبناي آن سقف تعرفه حذف و قيمت گذاري اتصال اوليه مشترک به اپراتورها سپرده مي‌شود.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۲ : ۲۰
رئيس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي، مهم‌ترين علت مهاجرت کاربران از اينترنت ثابت به موبايل را قيمت پايين ديتاي اپراتورها دانست و گفت: با توجه به تعرفه پايين موبايل، مردم ترجيح مي‌دهند از اينترنت موبايل استفاده کنند اما اين موضوع در درازمدت خوب نيست.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۲۳ : ۳۱
سخنگوی شرکت مخابرات ایران وجود هر گونه اختلال در ارتباطات اینترنت مشترکان مخابرات را رد کرد و گفت: شبکه مخابرات کشور هم اکنون پایدار و بدون هر گونه اختلالی است.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۲۰ : ۲۳
در حالي که دور جديد تحريم‌ها عليه ايران آغاز شده است، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات راهکاري براي مواجهه با تحريم‌ها ارائه داده که بازي‌ها و خدماتي که براي ايران تحريم شده را دور مي‌زند.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۲۰ : ۱۲
رييس دانشگاه امير کبير به منظور همکاري در زمينه ارتقاي اينترنت اشيا از دانشکده پست و مخابرات بازديد کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵ : ۳۸
اپراتورهاي همراه در حالي به افزايش تعرفه‌ صوت در راستاي همسان‌سازي تعرفه‌ها اقدام کردند که ارائه‌دهندگان اينترنت ثابت معتقدند بالا بودن تعرفه صوت باعث شده هزينه‌ اينترنت موبايل بسيار پايين‌تر از قيمت واقعي خود باشد و با ايجاد دامپ، موجب ورشکستگي شرکت‌هاي ارائه‌دهنده اينترنت ثابت شده است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۸ : ۲۸
سايتهاي داخلي ثبت نام کنند شرايط دريافت تخفيف نيم بهاي پهناي باند
معاون وزير ارتباطات گفت: سايتهاي داخلي براي دريافت تخفيف نيم بهاي پهناي باند بايد آدرس IP خود را در پرتال سازمان فناوري اطلاعات به ثبت برسانند و کاربران نيز نبايد از فيلترشکن استفاده کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۹ : ۵۱
در حالي‌که نزديک به يک سال از اعلام مصوبه جديد سرويس‌هاي پرسرعت غيرحجمي مي‌گذرد، وعده‌ اينترنت پرسرعت براي کاربران کم‌مصرف هنوز هم عملي نشده است.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲ : ۱
نظر رییس سازمان رگولاتوری در مورد تحریم ها: قطع اینترنت از نظر فنی غیرممکن است
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قطع اینترنت به دلیل اعمال تحریم های آمریکا را از نظر فنی غیرممکن دانست و گفت: در حوزه هایی چون نامه های دامنه و بانک ها که احتمال ایجاد محدودیت به دلیل تحریم ها وجود دارد برنامه ریزی هایی صورت گرفته و حتی مانورهایی نیز انجام شده است.
۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۵ : ۴۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي