سرویس تلفن همراه
سامانه رجيستري تلفن همراه اعلام کرد؛ ثبت اطلاعات گوشي‌هاي مسافري در سامانه همتا متوقف شد
سامانه ثبت گوشي هاي همراه از توقف ارائه خدمات در خصوص ثبت اطلاعات گوشي‌هاي مسافري در سامانه همتا تا اطلاع ثانوي خبر داد.
سامانه رجيستري تلفن همراه اعلام کرد؛ ثبت اطلاعات گوشي‌هاي مسافري در سامانه همتا متوقف شد
سامانه ثبت گوشي هاي همراه از توقف ارائه خدمات در خصوص ثبت اطلاعات گوشي‌هاي مسافري در سامانه همتا تا اطلاع ثانوي خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۰ : ۲۴
برخي کاربران پرسيده‌اند که هنگام انتقال مالکيت موبايل در واردکردن شماره تلفن مالک جديد مرتکب خطا شده‌اند و گوشي از مالکيت آنها خارج شده و در مالکيت شخصي که نمي‌شناسند قرار گرفته، بايد چه کنند؟
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۷ : ۴۲
گمرک ايران خطاب به مسافرين و متقاضيان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافري اطلاعيه جديد صادر کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۷ : ۴۵
بيش از شش ماه از موضوع گوشي‌هاي توقيف شده مي‌گذرد و طي اين شش ماه گمانه‌هاي مختلفي درباره نحوه توزيع اين گوشي‌ها در بازار مطرح شده است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۰ : ۲۰
در حالي که عرضه‌ گوشي‌هاي توقيفي يکي از راه‌هاي کاهش قيمت اين کالا عنوان شده، صرف‌نظر از اين‌که تاثير اين موضوع چه اندازه و براي چه مدت خواهد بود، موضوع مورد مناقشه‌ ديگر، نحوه‌ي توزيع اين گوشي‌هاست تا بار ديگر فرصتي براي سوءاستفاده و تبعيض ايجاد نکند.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۲۰ : ۲۳
تحقيقات اخير نشان مي‌دهند سلول‌هاي حساس به نوري که در چشم وجود دارند با قرار گرفتن در معرض نور، ساعت بدن را تغيير مي‌دهند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۲ : ۴۵
بسياري از کاربران گوشي‌هاي آيفون تصور مي‌کنند که هرگز گرفتار هک و حملات سايبري نمي‌شوند اما جالب است بدانيد علي رغم ادعاي اپل ، به عنوان شرکت سازنده اين محصولات ، گوشي هاي آيفون نيز درست همانند ساير گوشي‌هاي اندرويدي قابل هک بوده و به هکرها و مجرمان سايبري اين امکان را مي‌دهند تا در صورت لزوم به اطلاعات موردنياز کاربران و قربانيان مدنظر خود دسترسي و نفوذ پيدا کنند.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۲۰ : ۶
گفته می‌شود گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر سامسونگ با قیمت 2هزار و 500 دلار روانه بازارهای جهانی خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۲۳ : ۴۹
در تمامي روش هاي انتقال مالکيت گوشي از جمله کد #7777*، اپليکيشن و سايت همتا، انتقال به صورت غيرمستقيم و با تاييد خريدار انجام مي‌شود و روش قبلي که شناسه گوشي مستقيم از مالکيت سيمکارت فروشنده خارج و به مالکيت خريدار در مي آمد متوقف شده است.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۲ : ۱۷
ورود گوشي از مبادي قانوني به‌عنوان مهم‌ترين هدف و برخورداري از کنترل‌هاي ايمني و مجوز سلامت، کاهش کلاهبرداري فروش محصولات تقلبي، مقابله با سرقت گوشي‌هاي موبايل و جمع شدن گارانتي‌هاي جعلي از ديگر مزاياي اجراي رجيستري بود که از زمان اجراي اين طرح برخي از آن‌ها محقق شده است.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۲ : ۵
پس از اجرايي شدن رجيستري، کاربران هنگام خريد گوشي همراه بايد نکات لازم جهت آگاهي از اصالت گوشي را انجام دهند و توجه داشته باشند که به بهانه‌ رجيستري و فعال‌سازي، هزينه‌اي به فروشنده پرداخت نکنند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۲ : ۲۵
معاون وزیر ارتباطات از قطع 40 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک تبلیغاتی و پرداخت 33میلیارد تومان خسارت به مشترکان سرویس های ارزش افزوده خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲ : ۰
اگر از تعداد سيم‌کارت‌هايي که به نامتان است اطلاع نداريد، با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرويس‌هاي مشترکين اپراتورهاي مخابراتي از اين موضوع باخبر شويد و درصورتي که بدون اطلاع شما خطي به نامتان ثبت شده است، نسبت به قطع آن اقدام کنيد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۱ : ۵۲
باوجود پايان دادگاه متهمان پرونده واردکنندگان موبايل مجوزي براي عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبار صادر نشده است
باوجود پايان دادگاه متهمان پرونده واردکنندگان موبايل که به نظر مي‌رسد منجر به عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبارها مي‌شود، کسب اطلاع فارس نشان مي‌دهد هنوز مجوزي براي عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبارها صادر نشده است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱ : ۳۸
معاون وزير ارتباطات گفت: ارتباط سامانه همتا، گمرک و نيروي انتظامي برقرار شده و گوشي هاي تلفن همراه بعد از اربعين (8 آبان) با شماره گذرنامه و شماره مسافري وارد شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۹ : ۲۰
با نصب 5 سايت اضطراري و ايجاد ظرفيت مازاد براي ITE در تمامي سايت‌هاي موجود در استاديوم آزادي ظرفيت شبکه موبايل براي بازي فينال جام باشگاه هاي آسيا به 2 برابر بازي استقلال و پرسپوليس رسيد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۹ : ۱۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي