سرویس تلفن همراه
اگر مي‌خواهيد بدانيد چه تعداد سيم‌کارت به نام شماست يا از ساير سرويس‌هاي مخابراتي که با کد ملي شما ثبت شده مطلع شويد، مي‌توانيد با استفاده از سامانه‌اي که رگولاتوري راه‌اندازي کرده به اين کار اقدام کنيد، تا از سوءاستفاده‌هاي احتمالي جلوگيري شود.
اگر مي‌خواهيد بدانيد چه تعداد سيم‌کارت به نام شماست يا از ساير سرويس‌هاي مخابراتي که با کد ملي شما ثبت شده مطلع شويد، مي‌توانيد با استفاده از سامانه‌اي که رگولاتوري راه‌اندازي کرده به اين کار اقدام کنيد، تا از سوءاستفاده‌هاي احتمالي جلوگيري شود.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۵ : ۲۸
قرار بود سامانه اظهارنامه گمرکي گوشي مسافري تنها براي مسافران باشد و هر مسافر بتواند در سال يک دستگاه با معافيت 80 دلاري وارد کند اما اکنون محموله‌هاي بزرگ از اين راه وارد و به نام گوشي با گارانتي‌ اينترنشنال عرضه شده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۸ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شيراز گفت: براي تعديل بهاي گوشي تلفن همراه بايد گوشي هاي توفيق شده وارد بازار مي شود تا قيمت به وضعيت رضايتبخش نزديک شود.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۱ : ۵۷
پرداخت WAP، يک روش پرداخت موبايل است که هزينه‌ها را به صورت مستقيم به قبض تلفن همراه کاربر منتقل مي‌کند به نحوي که کاربر نيازي به ثبت کارت بانکي يا تعيين اطلاعات ورود به حساب کاربري ندارد؛ تروجان‌ها با سوءاستفاده از اين قابليت مي‌توانند مبالغي را از کاربران به سرقت ببرند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۵ : ۱۴
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، گفت: اپراتورهاي تلفن همراه موظف هستند درباره ماهيت پيامک هاي جعلي مربوط به خدمات ارزش افزوده به همه مشترکان اطلاع رساني کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۸ : ۴۶
با اعلام وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات مبني بر جبران زيان افرادي که با گران‌فروشي مواجه شده‌اند، فروشندگان و خريداران از اين پس بايد نسبت به فاکتورهاي رسمي حساس باشند تا بتوانند با استناد به اين فاکتورها مشکلات مربوطه را پيگيري کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۶ : ۴۶
هرج و مرج در بازار موبايل استنکاف از فروش به بهانه هاي واهي
با آشکار شدن قيمت‌هاي واقعي گوشي تلفن همراه پس از انتشار فهرست واردکنندگان با ارز دولتي، برخي فروشندگان به اميد گران‌تر شدن گوشي از فروش آن خودداري مي‌کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳ : ۲۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش بینی کرد که حداکثر تا 10 روز آینده، بازار گوشی تلفن همراه در کشور به حالت تعادل برسد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶ : ۱۱
سامسونگ با انتشار یک فهرست اعلام کرد که بسیاری از گوشی‌های هوشمند این برند در ماه ژوئیه به جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی اندروید ۸.۰ (اوریو) به‌روزرسانی خواهند شد.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۶ : ۵
پس از اعلام پرداخت بیش از 220 میلیون یورو ارز برای واردات موبایل و انتشار فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی برای واردات این کالا از سوی وزیر ارتباطات، این سوال مطرح می‌شود که 145میلیون یورو ارز تخصیص داده شده به واردکنندگان چرا هنوز به گوشی تبدیل نشده و همچنین گوشی‌هایی هم که با ارز دولتی وارد شده‌اند به قیمت مناسب در بازار فروخته نشده است که ضعف نظارت در این زمینه را گویاست.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵ : ۳۱
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري از ايجاد سامانه مديريت دريافت خدمات ارزش افزوده و پيامکهاي انبوه در اپراتورهاي تلفن همراه کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵ : ۲۸
اگر فکر مي‌کنيد گوشي هوشمندتان بدون هيچ دليل خاصي دچار کاهش سرعت در عملکرد شده است، اين گزارش مي‌تواند به شما کمک کند تا سرعت موبايل خود را افزايش دهيد.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۵ : ۱۲
با آغاز فصل تابستان، همراه اول از ارائه بسته‌هاي جديد و متنوع اينترنت نوترينو خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۲۰ : ۱۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: تخلفات گراني گوشي موبايل پيگيري مي‌شود
وزير ارتباطات در پاسخ به اعتراض کاربران درباره افزايش شديد قيمت گوشي تلفن همراه، گفت: امکان شفاف سازي و گزارش اختصاص ارز در مدت اخير به همه گوشي‌هاي وارد شده در کشور به وجود آمده و در همين هفته عملياتي خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۱۳
در بیش از 262 روستای استان کرمان: بهره‌برداری از 88 ایستگاه مخابراتی تلفن همراه
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر امروز وزیر ارتباطات و فناوری به استان کرمان 88 ایستگاه مخابراتی تلفن همراه در بیش از 262 روستا بهره‌برداری و همچنین تعداد 112 سایت مخابراتی تلفن همراه نسل بالا در استان افتتاح خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۶ : ۵۹
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی؛ موبایل 30 درصد گران شد
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی از گرانی 30 تا 40 درصدی قیمت گوشی موبایل به دلیل تخصیص نیافتن ارز دولتی به واردکنندگان خبر داد و گفت: بازرگانان به جای واردات رسمی، گوشی مسافری می آورند.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۴ : ۵۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي