سرویس فناوري بي سيم ثابت
طرح یک ماهه 25 گیگابایت LTE مبین نت با احتساب مالیات و ارزش افزوده از مبلع 43600 تومان در آبان ماه به مبلغ 53410 تومان درآذرماه 97 افزایش یافته است و امور مشتریان مبین نت قادر به شنیدن صدای اعتراض مشتریان خود نیست.
طرح یک ماهه 25 گیگابایت LTE مبین نت با احتساب مالیات و ارزش افزوده از مبلع 43600 تومان در آبان ماه به مبلغ 53410 تومان درآذرماه 97 افزایش یافته است و امور مشتریان مبین نت قادر به شنیدن صدای اعتراض مشتریان خود نیست.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۲۳ : ۱۷
روابط عمومی مبین نت در بیانیه ی خود اعلام کرد: شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت نسبت به انواع پارازیت کاملاً مقاوم شده و مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت می‌توانند با خیالی راحت از اینترنت TD-LTE استفاده کنند. این درحالی است که مشترکین این شبکه چیزدیگری می گویند.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۳ : ۲۲
شايان فرخ يار مديرکل بازاريابي و فروش انبوه مبين‌نت با عذرخواهي از مشترکان اين اپراتور دلايل اختلال در سرويس TD–LTE اين شرکت را تشريح کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۷ : ۱۳
شرکت ارتباطات مبين‌نت در خصوص اختلالات اخير در شبکه اينترنت ثابت TD-LTE بيانيه داد.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۱۶
در ادامه روند توسعه شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت TD-LTE در سراسر کشور، این‌بار مبین‌نت دو شهر دیگر را به این شبکه اضافه کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۲ : ۲۵
مشترکين اينترنت پرسرعت TD-LTE مي‌توانند هريک از طرح‌ها و گيک‌پک‌هاي مورد نظر خود را به‌صورت رزرو خريداري و در زمان مورد نظر فعال کرده و استفاده کنند.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۱۰
در ادامه توسعه شبکه TD-LTE مبين‌نت، چهار شهر مهم سمنان، همدان، بابلسر و بندر گناوه نيز به اين شبکه پيوستند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۷ : ۲
گيگ‌پک خدمتي ويژه براي اينترنت TD-LTE مبين‌نت است که امکان مديريت هزينه و مصرف را براي مشترکين فراهم مي‌کند. در قالب گيگ‌پک مشترکين مي‌توانند در بازه‌هاي زماني مختلف و در راستاي رفع نياز مقطعي‌شان با هزينه بسيار کم حساب خود را شارژ کنند.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۷ : ۷
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۶ : ۱۲
براساس الزام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، شرکت ارتباطات مبين‌نت ناگزير از قطع شبکه‌ي وايمکس در شهرهاي تحت پوشش TD-LTE اين شرکت تا پايان ارديبهشت‌ماه خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۸ : ۲۳
مبين‌نت در حاشيه‌ي بيست و سومين دوره نمايشگاه بين المللي الکامپ امسال اعلام کرد تلاش مي‌کند که تا پايان سال همه‌ي مودم‌هاي وايمکس را با سرويس TDLTE جايگزين کند.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۳ : ۳۰
ارتقاء مشترکين به اينترنت پرسرعت بي‌سيم TD-LTE براي دارندگان انواع مودم‌هاي وايمکس مبين‌نت با پرداخت تنها 50,000 تومان امکان‌پذير شد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۵ : ۳۲
باتوسعه شبکه اينترنت پر سرعت ثابت مبين نت (TD-LTE) در شهر گرگان، اينترنت ثابت بي‌سيم خانگي تا سرعت ?? مگابيت بر ثانيه براي اهالي اين شهر قابل دسترسي است
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۶ : ۲۸
همزمان با برگزاري دومين دوره از نمايشگاه کامپيوتر و اتوماسيون اداري، الکامپ شهر اهواز، اين شهر به جمع ساير شهرهاي تحت‌پوشش شبکه TD-LTE پيوست.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۴ : ۴۴
کاربران اینترنت در شهر قم از این پس می‌توانند با برخورداری از امکانات فناوری TD-LTE، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت تا سرعت 40 مگابیت استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۹ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي