سرویس اينترنت
رييس سازمان فناوري اطلاعات از پيگيري امور براي بهبود تعرفه خدمات ديتا در ايام دهه فجر خبر داد.
رييس سازمان فناوري اطلاعات از پيگيري امور براي بهبود تعرفه خدمات ديتا در ايام دهه فجر خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۲ : ۱۰
در حال حاضر استفاده اغلب کاربران از اينترنت به داده‌هاي ويديويي مربوط است، با اين حال در ايران هنوز هم اينترنت‌هاي ثابت و همراه به صورت حجمي ارائه مي‌شوند و کاربران همچنان بايد آمار حجم استفاده از اينترنت خود را داشته باشند تا در مواقع ضروري دستشان در پوست گردو نماند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲ : ۵
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت مطرح کرد تاثیر یارانه‌ها در ارتباطات موبایلی و اینترنتی مردم
معاون وزیر ارتباطات از تاثیرگذاری دریافت یارانه‌ها در حجم ارتباطات موبایلی و اینترنتی شهروندان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰ : ۴۲
برمبناي برآوردهاي صورت گرفته از مصرف آنلاين محتوا در کشور، مشخص شد که ?? درصد کاربران اينترنت بالاي ? سال در ايران، روزنامه، مجله و کتاب الکترونيکي را به صورت آنلاين مي خوانند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲ : ۵۳
اپل می‌گوید یکی از مشکلات مربوط به مرورگر اینترنتی سافاری را که موجب مصرف بالای باتری می شد برطرف کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲ : ۲۵
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جدیدترین مصوبه خود، تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت را موظف کرد تا 30دی ماه جاری امکان تفکیک ترافیک داخلی با بین المللی اینترنت را فراهم کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹ : ۵۰
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي اعلام کرد: پيش‌بيني‌ها نشان مي‌دهد تعداد مشترکان تلفن همراه در سال 2020به بيش از پنج ميليارد و 400ميليون نفر رسيده و به موازات آن مصرف داده نيز افزايش خواهد يافت تا آنجا که سهم ويدئو از ترافيک داده دنيا از 64درصد در سال 2014به 80درصد در سال 2019خواهد رسيد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹ : ۴
یاهو اعلام کرد نامش را به آلتابا (Altaba Inc) تغییر می دهد و ماریسا مایر، مدیرعامل این شرکت پس از نهایی کردن قرارداد با شرکت وریزون از هیات مدیره کناره گیری خواهد کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۳ : ۵۴
درگذشت آيت الله رفسنجاني طي روزهاي گذشته نه تنها بر مطالب منتشر شده در شبکه‌هاي اجتماعي تاثير گذاشته، بلکه افزايش قابل توجه فعاليت کاربران اينترنت را نيز به همراه داشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲ : ۵۳
سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونيکي وزارت صنعت، معدن و تجارت از بررسي طرح واگذاري نظارت بر شبکه‌هاي مجازي به شرکت‌هاي شناسنامه‌دار خصوصي اين حوزه خبر داد و گفت: ماليات شامل همه درآمدها از جمله درآمدهاي تجارت الکترونيک مي شود و ماليات کسب‌وکارهاي اينترنتي مربوط به شبکه بانکي است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲ : ۴۴
همزمان با پخش شایعاتی پیرامون ایجاد اختلال در شبکه اینترنت کشور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات توضیحاتی ارایه کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۳ : ۲۷
بحث کم‌فروشی اینترنت و همچنین داستان پایان پیش از موعد بسته‌های اینترنت اپراتورهای تلفن همراه موضوع تازه ای نبوده و از مدتها پیش مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار داشته و از سوی مسئولان نیز موضع‌گیری‌های متفاوتی در ارتباط با آن صورت گرفته است. اخیرا رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان درباره این موضوع سخن گفته است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰ : ۲
مشترکان اپراتور اول در منطقه مرکزي تهران اعلام مي‌کنند در حالي که مدت‌ها پيش اينترنت اين اپراتور از به 3G و بالاتر ارتقا يافت و سرويس نسبي مناسبي ارائه مي کرد، اما مدتي است که اين سرويس به طور مکرر به 2G تنزل مي‌کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳ : ۱۰
اپراتور سوم ارتباطی با ارسال پیامکی به مشترکان خود، درباره تراکنش‌های‌ مالی اینترنتی تذکر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰ : ۵۳
لزوم تفکیک ترافیک داخل از بین‌الملل تا پایان دی ماه اولتیماتوم رگولاتور به شرکت‌های اینترنتی
معاون وزیر ارتباطات از لزوم تفکیک ترافیک داخل از بین‌الملل تا پایان دی ماه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۲۲ : ۸
مدیرعامل اپراتور سوم ارتباطی کشور از آمادگی رایتل برای ارائه وای‌فای عمومی خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۲۰ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي