سرویس اينترنت
یک ارائه دهنده خدمات اینترنت مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص روش محاسبه تفکیک کاهش قیمت 50 درصدی استفاده از سایت های داخلی را تشریح کرد.
شرکت ارتباط مشترک شهر شهرداري تهران به موضوع جمع‌آوري يک دکل 45 متري غيرمجاز پاسخ داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳ : ۲۱
ارتباط اینترنت ملی و بین‌المللی ۵۸ سازمان و شرکت دولتی و خصوصی با تخریب دکل مخابراتی شرکت افرانت مستقر در سایت ایمیدرو از سوی شرکت ارتباطات شهر قطع شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰ : ۴۸
پس از بررسي‌هاي صورت‌گرفته در کميته‌اي که به منظور بررسي حجم اينترنت همراه تشکيل شده بود، به نظر مي‌رسد همان‌طور که پيش از اين هم اعلام شده بود، آنچه باعث پايان زودهنگام حجم بسته‌هاي اينترنت مي‌شود، استفاده مشترکان از فايل‌هاي ويدئويي است که حجم بالايي دارند و نه کم‌فروشي اپراتورهاي همراه.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۲ : ۳۲
معاون وزیر ارتباطات گفت: نرخ موثر یک گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL که در سال 92، سه هزار و 600تومان محاسبه می شد امروز به 1400تومان رسیده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۰ : ۴۸
یک ارائه دهنده خدمات اینترنت مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص روش محاسبه تفکیک کاهش قیمت 50 درصدی استفاده از سایت های داخلی را تشریح کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴ : ۱۰
محققان کشف کردند ۱۵ درصد یا ۴۸ میلیون حساب های کاربری توییتر روبات هستند و فقط ۳۱۹ میلیون کاربر فعال در این سایت وجود دارند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲ : ۱۲
واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ضمن سفر به شهرستان خواف در جلسه شوراي اداري اين شهرستان شرکت کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۰ : ۳۸
وزير ارتباطات نتيجه بررسي شکايات مشترکان موبايل از اتمام زودهنگام حجم بسته‌هاي اينترنتي را اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۰ : ۷
وزير ارتباطات به ارائه توضيحاتي درباره نتايج بررسي‌هاي کميته پيگيري مصرف حجم اينترنت پرداخت و تاکيد کرد: طبق بررسي‌هاي صورت گرفته هيچ يک از اپراتورها تخلفي در اين زمينه نداشته‌اند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۹ : ۵۷
مصوبه جدید تنظیم مقررات ارتباطات؛ نرخ های جدید اینترنت داخلی اعلام شد
مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در تعیین تعرفه ترجیحی ترافیک ارتباطات داخلی نسبت به ارتباطات بین الملل تکلیف اپراتورهای اینترنت را برای اجرای نرخ اینترانت مشخص کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۷ : ۵۶
ارتش آمريکا در حال تحقيق در مورد يک گروه مخفي در شبکه اجتماعي فيس بوک است که براي انتشار تصاوير برهنه نظاميان زن ارتش اين کشور مورد استفاده قرار مي‌گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۷ : ۳
شايد تلاش هاي ايالات متحده آمريکا براي جلوگيري از فعاليت هاي هسته اي و نظامي کره شمالي چندان تاثيرگذار نبوده باشد، اما اين مسئله جلوي ساير رويکردهاي مبارزه اي دولت غربي را نمي گيرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵ : ۷
شبکه ملی اطلاعات یا طرحی که پیش از این با تعابیر مختلفی همچون اینترنت ملی از آن یاد شده بود، ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت را در حالی ارتقا می‌دهد که با اجرای فاز سوم این طرح متوسط سرعت دسترسی به پهن‌باند ثابت به ? مگابیت، پهن باند سیار به 5مگابیت بر ثانیه خواهد رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲ : ۳۶
شرکت آمازون قصد دارد تا قبل از پایان سال 2017میلادی مدل جدیدی از بلندگوی هوشمند خود موسوم به اکو را عرضه کند که با استفاده از آن می توان با افراد دیگر در ارتباط بود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱ : ۴۲
رئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت: طبق قانون تا زمان به حدنصاب نرسیدن تعداد دارندگان پروانه یک صنف برای تشکیل اتحادیه، اتاق اصناف استان‌ها مسئولیت آنها را بر عهده دارند و از این رو اکنون اتاق اصناف مسئول مجوزدهی و نظارت بر فروشگاه‌های اینترنتی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱ : ۳۷
آژانس امنيت ملي آمريکا به دنبال بازسازي و احياي قانون جاسوسي سايبري است که سرقت اطلاعات ميليون ها نفر از کاربران اينترنت و تلفن همراه را تسهيل مي کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۶ : ۴۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي