سرویس تلفن همراه
وزير ارتباطات تاکيد کرد: در اجراي طرح احراز هويت سيم‌کارت‌هاي موبايل تلاش داريم شرايط به گونه‌اي پيش رود که براي مردم مزاحمتي ايجاد نشود.
مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از بعدازظهر روز گذشته برقراری ارتباطات در منطقه حادثه دیده پلاسکو و خیابانهای اطراف به حالت عادی بازگشته است و اختلالی مشاهده نمی شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۲ : ۳۴
وزير ارتباطات تاکيد کرد: در اجراي طرح احراز هويت سيم‌کارت‌هاي موبايل تلاش داريم شرايط به گونه‌اي پيش رود که براي مردم مزاحمتي ايجاد نشود.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۲ : ۱۲
ايرانسل از مشترکاني که هنوز اطلاعات ثبت‌نامي‌شان را تکميل نکرده‌اند خواست که هر چه سريعتر نسبت به انجام اين کار اقدام کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸ : ۵۰
بیش از ۹۶ درصد از گوشیهای هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۷ که فراخوانده شده بودند، بازگردانده شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱ : ۲۶
سرانجام مشخص شد که گوشي گلکسي اس 8 سامسونگ 15 آوريل روانه بازار مي شود. اين شرکت اميدوار است با عرضه گوشي ياد شده خاطره تلخ آتش سوزي گوشي گلکسي اس 7 را از اذهان بزدايد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰ : ۵۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: طرح رجيستري موبايل از تيرماه اجرا مي‌شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از اجراي طرح رجيستري تلفن همراه از تيرماه سال آينده خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰ : ۴۶
اجراي طرح ترابردپذيري شماره‌ها که امکان تغيير اپراتور تلفن همراه بدون تعويض شماره مشترک را فراهم مي‌کند، در سيم‌کارت‌هاي اعتباري حدود سه و در سيم‌کارت‌هاي دائمي حدود پنج روز زمان مي‌برد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۴
ممکن است يافتن گوشي تلفن همراه سرقت شده کار دشواري به نظر برسيد، اما کارشناسان راهکارهايي ارائه کرده اند که اگر آنها را امتحان کنيد به احتمال زياد مي توانيد مجددا گوشي سرقت شده خود را بيابيد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰ : ۵
سامسونگ قصد دارد 2.51 میلیارد دلار در ویتنام سرمایه گذاری کند تا این کشور را به قطب جدیدی برای تولید نمایشگرهای تلفن همراه مبدل کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳ : ۶
سامسونگ قصد دارد دو گوشي جديد از سري C5 و C7 توليد کند که C5 Pro و C7 Pro نام دارند و در کنار C9 Pro قرار مي گيرد که تنها در چين عرضه شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱ : ۴۹
فروش سيم‌کارت‌هاي رند با قيمت بالاتر از حد مرسوم، روندي است که از سال‌ها قبل در بازار متداول بوده، اما به تازگي مدتي است خود اپراتورهاي تلفن همراه نيز به طور مستقيم به اين عرصه ورود کرده‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳ : ۳۸
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري از نظارت و پايش مستمر فرايند ترابردپذيري شماره‌هاي تلفن همراه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴ : ۳۸
ايرانسل از امکان تکميل ثبت‌نام مشترکان از طريق وب‌سايت اين اپراتور خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴ : ۳۱
مشترکان متعددي هستند که سيم‌کارتي را براي مدتها استفاده کرده‌اند، اما اين سيم‌کارت به طور قانوني به نام آنها نيست و در صورتي که به هر دليل دچار مشکل شود، فرد، ديگر قادربه پيگيري موضوع و استفاده مجدد از آن نخواهد بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵ : ۵۴
اپراتور اول در اطلاعيه اي به مشترکين خود هشدار داد، سيم کارت همراه اول را فقط از درگاه هاي معتبر فروش، خريداري کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳ : ۴۰
پس از اخطارهای اپراتورها به مالکان سیم‌کارت‌های مجهول‌الهویه امروز ارتباط برخی از این سیم‌کارت‌ها از سوی اپراتور یک طرفه شد و در صورت عدم احراز هویت، سیم‌کارت‌‌‌ها تا 13 دی ماه قطع کامل می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي