سرویس تلفن همراه
اگر از تعداد سيم‌کارت‌هايي که به نامتان است اطلاع نداريد، با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرويس‌هاي مشترکين اپراتورهاي مخابراتي از اين موضوع باخبر شويد و درصورتي که بدون اطلاع شما خطي به نامتان ثبت شده است، نسبت به قطع آن اقدام کنيد.
معاون وزیر ارتباطات از قطع 40 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک تبلیغاتی و پرداخت 33میلیارد تومان خسارت به مشترکان سرویس های ارزش افزوده خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲ : ۰
اگر از تعداد سيم‌کارت‌هايي که به نامتان است اطلاع نداريد، با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرويس‌هاي مشترکين اپراتورهاي مخابراتي از اين موضوع باخبر شويد و درصورتي که بدون اطلاع شما خطي به نامتان ثبت شده است، نسبت به قطع آن اقدام کنيد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۱ : ۵۲
باوجود پايان دادگاه متهمان پرونده واردکنندگان موبايل مجوزي براي عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبار صادر نشده است
باوجود پايان دادگاه متهمان پرونده واردکنندگان موبايل که به نظر مي‌رسد منجر به عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبارها مي‌شود، کسب اطلاع فارس نشان مي‌دهد هنوز مجوزي براي عرضه گوشي‌هاي توقيفي در انبارها صادر نشده است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱ : ۳۸
معاون وزير ارتباطات گفت: ارتباط سامانه همتا، گمرک و نيروي انتظامي برقرار شده و گوشي هاي تلفن همراه بعد از اربعين (8 آبان) با شماره گذرنامه و شماره مسافري وارد شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۹ : ۲۰
با نصب 5 سايت اضطراري و ايجاد ظرفيت مازاد براي ITE در تمامي سايت‌هاي موجود در استاديوم آزادي ظرفيت شبکه موبايل براي بازي فينال جام باشگاه هاي آسيا به 2 برابر بازي استقلال و پرسپوليس رسيد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۹ : ۱۴
اگرچه علی‌رغم کاهش پیامک‌های تبلیغاتی هنوز هم این شیوه‌ی تبلیغات برای کسب‌وکارها کاملا از بین نرفته، اکنون تماس‌های تبلیغاتی هم به آن‌ها اضافه شده و به اذعان مشترکان، طی چند ماه گذشته نیز افزایش یافته‌اند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۹ : ۱۱
در سامانه پرداخت حقوق گمرکي گوشي تلفن همراه مسافري بخشي براي اصلاح يا ويرايش اطلاعات ثبت شده وجود ندارد و برخي مي گويند اطلاعات کدملي، سيم‌کارت، گذرنامه يا مدل گوشي را اشتباه وارد کرده‌اند و راه اصلاح اطلاعات را نمي‌دانند.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۸ : ۳۷
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی در پاسخ به اینکه چرا با کاهش نرخ دلار به 14 هزار تومان موبایل فقط 10درصد ارزان شد اما با رشد نرخ دلار موبایل گران‌ می‌شود، گفت: گوشی‌های در گمرک مانده به بازار نیامدند که عرضه و تقاضا متناسب شود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴ : ۳۱
بسیاری از کاربران موبایل می گویند که گوشی خود را در سامانه همتا برای رجیستری ثبت کردند اما با گذشت چند روز هنوز کد فعالسازی برایشان ارسال نشده و نمی‌دانند چه باید بکنند، فارس پاسخ این سوال را از کمیته رجیستری پیگیری کرده است.
۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۲۲ : ۲۰
قرار بود پس از اتصال سيستم‌ ناجا و گمرک براي احراز اصالت پاسپورت‌، ثبت گوشي‌ قاچاق در سامانه مسافري متوقف شود اما اجراي اين طرح در نيمه مهرماه،يک هفته با هدف تامين کالا در بازار به تعويق افتاد که همچنان خبري از اجراي آن نيست.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۲۲ : ۲۳
عضو هیات مدیره انارستان خبر داد: توزیع یک میلیون و 500 هزار سیمکارت کودک و نوجوان
عضو هیات مدیره انارستان با اشاره به توزیع یک میلیون و 500 هزار سیمکارت گفت: انارستان سیمکارت‌ها را به شرط راضی بودن والدین، همراه دریافت مدارک از اولیا و فرزندان در اختیار آنها قرار می دهند که خدماتی نظیر مکالمه، پیامک و اینترنت را در فضایی امن به افراد ارائه می‌شود.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۲۲ : ۷
گوگل قصد دارد شرکت هایی که از سیستم عامل اندروید در تولیداتشان استفاده می کنند را مجبور به عرضه مرتب به روزرسانی های امنیتی کند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۲ : ۱۴
سرویسی که در دسترس نبودن مشترکان را به اطلاع مخاطبان می‌رساند، برخلاف اخباری که اخیرا شایع شده، هیچ هزینه‌ای ندارد.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۲۳ : ۵
در راستاي ارائه خدمات ارتباطي ويژه به زائرين اربعين، همراه اول تعرفه رومينگ بين الملل خود در عراق را کاهش داد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۱ : ۵۵
ایرانسل اعلام کرد که هزینه تماس با ایران و داخل عراق را برای مشترکان خود 2499تومان و تماس‌های دریافتی را 899تومان در نظر گرفته است؛ هزینه ارسال پیامک نیز 499 تومان است، اما دریافت پیامک برای مشترکان رایگان است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۱ : ۵۲
در شرایطی که قیمت گوشی تلفن همراه پس از روند افزایشی ماه‌های گذشته، در هفته گذشته با کاهش روبرو بود رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد که اگر 600هزار دستگاه گوشی توقیف شده توسط سازمان حمایت قیمت‌گذاری شود و از سوی دیگر ارز نیمایی برای واردات این محصول تامین شود، قیمت موبایل تا 40 درصد کاهش خواهد یافت.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۲ : ۱۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي