سرویس تلفن همراه
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ادامه سفر به استان خوزستان، از آخرين مدل گوشي تلفن همراه جي ال ايکس ساخت داخل کشور رونمايي کرد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ادامه سفر به استان خوزستان، از آخرين مدل گوشي تلفن همراه جي ال ايکس ساخت داخل کشور رونمايي کرد.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۸ : ۳۵
در مصوبه سازمان تنظيم مقررات ارتباطات که به اپراتورهاي تلفن همراه ابلاغ شد، عنوان شده که تعرفه طرح‌هاي تشويقي اپراتور با سهم بازار بيش از ?? درصد حداکثر مي‌تواند ?? درصد از کف تعرفه پايين‌تر باشد؛ به اين معنا که تا ?? درصد قيمت‌ها مي‌توانند به مشترکان خود تخفيف دهند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱ : ۲۸
همراه اول به منظور شفاف‌سازي، تغييراتي در نام برخي رديف‌هاي صورتحساب تلفن همراه دائمي مشترکين خود ايجاد کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲ : ۴۰
رييس مرکز روابط عمومي وزارت ارتباطات خبر داد: توقف ارسال پيامک هاي انبوه تبليغاتي تا پايان انتخابات
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات ازتوقف ارسال پيامک هاي انبوه تبليغاتي تا پايان زمان برگزاري انتخابات خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۱ : ۵۴
همزمان با روز جهانی ارتباطات تعداد مشترکان اپراتور اول اعلام شد
تعداد مشترکین همراه اول با 9.3میلیون مشترک جدیدی که در سال 95جذب کرد، به 86.3 میلیون سیم‌کارت واگذار شده و ضریب نفوذ این اپراتور طی یکسال گذشته از 80.2 درصد به 84.2 درصد رسید.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰ : ۴۵
براي تقسيط بدهي تلفن‌هاي تخليه سلب امتيازي صرفا بايد مالک تلفن همراه به همراه کارت شناسايي معتبر به يکي از مراکز تلفن ثابت مراجعه کند.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۲۱ : ۲۹
ایرانسل قیمت سیم کارت‌های دائمی خود را تا 50 درصد کاهش داده و تمامی سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل با مبلغ 60 هزارتومان از طریق سایت ایرانسل، مراکز فروش و نمایندگی‌ها به فروش میرسد.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۳ : ۲۴
مدیرعامل همراه اول از آزادسازی فرکانس تالیا برای توسعه نسل 4 همراه اول خبر داد و گفت: در مدت 6ماه با تخلیه 5 مگ از فرکانس نسل2، 1075شهر و دهستان تحت پوشش 3G و 4G موبایل قرار گرفت.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۷ : ۱۷
شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد در راستای اجرای سیاستها و اهداف شبکه ملی اطلاعات و با هدف رونق محتوای فاخر ایرانی و توسعه کسب و کارهای بومی، تعرفه اینترنت همراه مشترکین خود در سایت‌های پر مراجعه داخلی را به میزان 50 درصد کاهش داده است.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۴ : ۲۳
رفع انحصار نسل سوم اينترنت و در اختيار قرار دادن اين امکان براي تمامي اپراتورها از اقداماتي بود که به تاکيد محمود واعظي، از همان ابتدا مورد توجه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات دولت يازدهم قرار گرفت که درنهايت هم عملي شد و فضاي رقابتي در اين زمينه را براي اپراتورها فراهم کرد.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۲۲ : ۳۱
کار بران اندروید می توانند با 4 ترفند ساده از حداکثر سرعت اینترنت تلفن همراه خود استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۹ : ۳
گوشي‌هاي همراه به منبعي براي ذخيره اطلاعات شخصي افراد تبديل شده‌اند، اما آيا ابزار مناسبي براي ذخيره اطلاعات شخصي خود انتخاب کرده‌ايم؟
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۱ : ۱۵
آخرین روز سال 1395با ورود سیم‌کارت‌هایی جدید به بازار ارتباطات کشور همراه شد و پیش بینی می‌شود، در سال جاری نیز سیم‌کارت‌های متعدد دیگری از سوی اپراتورهای مجازی تلفن همراه وارد بازار شود.
۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۶ : ۲۸
با توجه به اينکه در روزهاي اخير تعدادي از مشترکين در برخي از رسانه‌ها و شبکه‌هاي اجتماعي از ويژگي‌هاي خدمات مبتني بر محتوا اظهار بي‌اطلاعي کرده‌اند، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سيار ايران جزئيات بيشتري از اين خدمات ارائه کرد تا ابهام کاربران تلفن همراه حل شود.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۵ : ۵۶
همراه اول در اطلاعيه اي اعلام کرد : فعال کردن و استفاده از سرويس «تماس بان» رايگان بوده و هزينه اي ندارد.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۶ : ۵
برخي مشترکان همراه اول درباره مبالغي که تحت عنوان خدمات مبني بر محتوا در قبوض تلفن همراهشان درج شده اظهار بي‌اطلاعي مي‌کنند.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۵ : ۵۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي